1.3 dizel çift ekzoz + ön lip

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

1.3 beyaz sport(stil+ necvox 3411 navili) aracıma marşpiyel ve spoiler yaptırdıktan sonra sıra bu ikisine geldi. Bi yerle 350 tlye anlaştım. Bu fiyata ekzoz uçları dahil değil.
Uygulamayı yaptıracağım yalnız kafamda bir kaç soru işareti var. Ekzozlar 1-1 mi, 2-2 mi olmalı? Ekzoz tipi de yok kafamda. Genelde düz yuvarlak ve tek çıkış uygulamaları yapılmış.
Bir de ekzozların bağlantısını yaptırmalı mıyım sadece görüntü mü olmalı buna karar veremedim. Tavsiyelerinizi bekliyorum. En kısa zamanda fotoları da paylaşacağım. 

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.3 dizel çift ekzoz + ön lip

Bence orjinale ne kadar yakın olursanız o kadar iyi olur. Örneğin; üstteki mesajda Cosmo arkadaşımızın yaptırdığı uygulama çok başarılı.

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Bence orjinale ne kadar yakın olursanız o kadar iyi olur. Örneğin; üstteki mesajda Cosmo arkadaşımızın yaptırdığı uygulama çok başarılı.
Evet o uygulama başarılı. Yalnız ben orda difuzoru goremedim. Biraz daha hareketli bişiler düşünüyorum aslında. Arabayı bıraktım yapılacak. Fotoğrafları paylaşıcam yakın zamanda

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

jermare link' Alıntı:
Evet o uygulama başarılı. Yalnız ben orda difuzoru goremedim. Biraz daha hareketli bişiler düşünüyorum aslında. Arabayı bıraktım yapılacak. Fotoğrafları paylaşıcam yakın zamanda

Orada orjinal difüzör var zaten, sanırım siz body kitlerle kullanılan kabartmalı difüzörlerden istiyorsunuz

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Orada orjinal difüzör var zaten, sanırım siz body kitlerle kullanılan kabartmalı difüzörlerden istiyorsunuz
Aynen o tarz bişi istiyorum. Aslında bu da sade hoş falan ama girdim artık bi işe

kenangokhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

jermare link' Alıntı:
Aynen o tarz bişi istiyorum. Aslında bu da sade hoş falan ama girdim artık bi işe

Hayırlısı olsun o zaman, resimlerini dört gözle bekliyoruz

jermare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kenangokhan link' Alıntı:
Hayırlısı olsun o zaman, resimlerini dört gözle bekliyoruz
Teşekkür ederim düşünceniz için. Resimleri ekleyince yorumlarınızı bekliyor olacağım ben de.