1.4 Turbo & 1.6 tercihimde yardımcı olur musunuz?

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 Turbo & 1.6 tercihimde yardımcı olur musunuz?

MuratS link' Alıntı:
1.6 motor için birşey diyemiyorum ama 1.4t için yazık ediyorlar o caaanım motora :D Rüyamda sprintbooster gördüm bu arada hadi hayırlısı :D
Murat booster ruyalarina bile girdi demek.  011zaa 011zaa
Biraz gaz veriimm

O yesil-kirmizi isik yokmu.  kızgınkırbac kızgınkırbac

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Lpg ile motora ve araca nasıl  yazık ediliyor  bir türlü  anlamadım. Arkadaşım  65000km ren fazladır  1.4t ile landirenzo kullanıyor. Tek bir sorun  yaşadığına şahit olmadım. Bezinle lpg arasında en ufak performans farkı yok bunlar 15 yıl önceki karbüratör lu araçlardan  kalma bilgiler. Adam çatır çatır dipgaz kullanıyor zevkle aman ne kadar benzin yakar hesabı yapmiyor. Bence benzinle kullananlar cebine yazık ediyor.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Lpg ile motora ve araca nasıl  yazık ediliyor  bir türlü  anlamadım. Arkadaşım  65000km ren fazladır  1.4t ile landirenzo kullanıyor. Tek bir sorun  yaşadığına şahit olmadım. Bezinle lpg arasında en ufak performans farkı yok bunlar 15 yıl önceki karbüratör lu araçlardan  kalma bilgiler. Adam çatır çatır dipgaz kullanıyor zevkle aman ne kadar benzin yakar hesabı yapmiyor. Bence benzinle kullananlar cebine yazık ediyor.

+1453  047shakee cooll

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

-(eksi) sonsuz. .. LPG yi sevemedim,  hoslanamadim, haz edemedim.  Kullanan arkadaşlar hayırlar dilerim,  tadını cikarsinlar. Evet benim astra 40-45 kuruş arası yakıyor,  çok mu az değil.  Ancak ben bilerek satın aldım. Problem yok ve bu zugurt tesellisi değil.  bravoo

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sport donanimi siddetle tavsiye ederim, ilk bakista cam citalari yok ve citali arac ile citasiz arac goruntu olarak cok farkli. Ben araci alir almaz ilk is cita taktirdim, memnunum ama orjinal gibi degil ikinci olarak doseme ve klima farki icin kesinlikle sport tercih edilmeli, ikinci elde cok cuzzi fark vererek hatta iyi bir pazarlikla fark vermeden sport donanimli arac bulabilirsiniz

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Murat booster ruyalarina bile girdi demek.  011zaa 011zaa
Biraz gaz veriimm

O yesil-kirmizi isik yokmu.  kızgınkırbac kızgınkırbac

hahaaaaa ula ne adamsın (:)

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Sport donanimi siddetle tavsiye ederim, ilk bakista cam citalari yok ve citali arac ile citasiz arac goruntu olarak cok farkli. Ben araci alir almaz ilk is cita taktirdim, memnunum ama orjinal gibi degil ikinci olarak doseme ve klima farki icin kesinlikle sport tercih edilmeli, ikinci elde cok cuzzi fark vererek hatta iyi bir pazarlikla fark vermeden sport donanimli arac bulabilirsiniz
Özdemir abi Anadolu nickli abimiz sport makyajlı kasa bir astrayı test ederse bu saydıklarına zaten bayılacak diye düşünüyorum :) greatt ek olarak led farlar ve sport direksiyonuda sever , benim arabayı alırken bayıldığım ilk 2 özellik sport direksiyon ve sport koltukları olmuştu :) greatt

Anadolu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VIII link' Alıntı:
Özdemir abi Anadolu nickli abimiz sport makyajlı kasa bir astrayı test ederse bu saydıklarına zaten bayılacak diye düşünüyorum :) greatt ek olarak led farlar ve sport direksiyonuda sever , benim arabayı alırken bayıldığım ilk 2 özellik sport direksiyon ve sport koltukları olmuştu :) greatt

söylediklerinizde fazla fazla haklısınız sanırım. sürekli resimlere baktıkça farkediyorum.
- koltuklar bariz farklı,
- koyu renk araçlarda çıtalar çok net belli oluyor, beyaz istiyordum aslında ama siyahta daha net belli ediyor kendini
- yarı saydam tuş takımı dediği şu cd çalar ve klima düğmeleri sanırım. geçe fotolarında çok hoş duruyor.
- direksiyon simidi ciddi şekilde güzel
- usb bağlantısı var ( sadece uzun yolda kullanacak olsam da bulunması iyi)
- bluetooth var sanırım (ki bu benim işime çok yarıyor, bir ara fiesta kullandım kısa süre, çok kullanışlı bir özellik)
- ah bir de sunroof denk gelse tamamdır. :))

bence de sport arkadaşlar. :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hocam sport alın rahat edin ;)

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Anadolu link' Alıntı:
söylediklerinizde fazla fazla haklısınız sanırım. sürekli resimlere baktıkça farkediyorum.
- koltuklar bariz farklı,
- koyu renk araçlarda çıtalar çok net belli oluyor, beyaz istiyordum aslında ama siyahta daha net belli ediyor kendini
- yarı saydam tuş takımı dediği şu cd çalar ve klima düğmeleri sanırım. geçe fotolarında çok hoş duruyor.
- direksiyon simidi ciddi şekilde güzel
- usb bağlantısı var ( sadece uzun yolda kullanacak olsam da bulunması iyi)
- bluetooth var sanırım (ki bu benim işime çok yarıyor, bir ara fiesta kullandım kısa süre, çok kullanışlı bir özellik)
- ah bir de sunroof denk gelse tamamdır. :))

bence de sport arkadaşlar. :)

Bluetooth cosmo da var , bizim araçlarda sonradan multimedya ile ekleniyor ya da stil paket ile (ki bunun için cyclone taktırdım). Stil paket alırsanız hem bluetooth hemde sunroof u bir arada almış olacaksınız :)