1.4 Turbo & 1.6 tercihimde yardımcı olur musunuz?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 1.4 Turbo & 1.6 tercihimde yardımcı olur musunuz?

VIII link' Alıntı:
֖zdemir abi Anadolu nickli abimiz sport makyajlı kasa bir astrayı test ederse bu saydıklarına zaten bayılacak diye düşünüyorum :) greatt ek olarak led farlar ve sport direksiyonuda sever , benim arabayı alırken bayıldığım ilk 2 özellik sport direksiyon ve sport koltukları olmuştu :) greatt

Erel sıfır alırken bütçe kısıtlıysa olabilir ama ikincielde sıfır kadar fiyat farkı olmuyor. Arkadaşında son mesajından anlaşıldığı üzere Sport'a aklı yattı  greatt

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Erel sıfır alırken bütçe kısıtlıysa olabilir ama ikincielde sıfır kadar fiyat farkı olmuyor. Arkadaşında son mesajından anlaşıldığı üzere Sport'a aklı yattı  greatt

Eski mesajlarından birinde abi bana enjoy yeterli diyordu ona istinaden söyledim ֖zdemir abi , yoksa 2. elde tabiki makas sıfır kadar açık değil :) Sport gerçekten güzel seçim olur  greatt

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Lpg ile motora ve araca nasıl  yazık ediliyor  bir türlü  anlamadım. Arkadaşım  65000km ren fazladır  1.4t ile landirenzo kullanıyor. Tek bir sorun  yaşadığına şahit olmadım. Bezinle lpg arasında en ufak performans farkı yok bunlar 15 yıl önceki karbüratör lu araçlardan  kalma bilgiler. Adam çatır çatır dipgaz kullanıyor zevkle aman ne kadar benzin yakar hesabı yapmiyor. Bence benzinle kullananlar cebine yazık ediyor.

mustafa motora değil araca yazık eder dedim :) sonuçta bnde lpg li araç sahibydim defalarca ama bu astra bambaşka gözümde.. Eğer bu araca lpg taktırırsam ne kapalıya girerim ne de arkadaki turbo yazısının hakkını veririm. Rokko ya lpg takılsa taktırırmısın? O zaman bunada taktırmam zaten dizelle aynı paraydı bn aldıgmda yakıtı düşünsem dizel alırdım. 1.4 t alıp lpg taktıracagına 1.3d daha mantıklı geliyor bana arada fark yok çünkü:) milyoncu kardeşimiz taktırdı ama zorlamadan sürüyor sıkıntı çıkmasın diye.. İşte ben bu acabayı düşünerek lpg li araca binemiyorum euro5 lerde

realsteel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bnm gibi benzinden şaşmam derseniz 1.4 turboyu alın keyfinize bakın
lpg olucağınada dizel olsun kafanız rahat olsun