1.6T Supersprint Egzost

U

UNS

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 1.6T Supersprint Egzost

hllb link' Alıntı:
bir zamanlar bu ürünün türkiye dağıtıcısında çalışmış, satmış ve sadece son susturucusunu da olsa kullanmış biri olarak süper bir ürün diyebilirim bir de remus iyidir.
Remus dan daha iyi bence supersprint... Akrapovic ve Apexi de başarılı...  045thumbsup

palmite

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar selam

1.6 180 hp gtc 2012 gtc ye egzoz takturmak istiyorum anladım kadarıyla turbonun cıkışından itibaren egzozun degişmesi lazım katalizor iptali gerekiyormu ve iptal edersek herhangi bir agrıza ışıgı yanacakmı acaba ve cipsiz orjinal egzozla arasında nekadar fark olur bilen varsa söyleyebilirmi teşekurler ?

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

palmite link' Alıntı:
arkadaşlar selam

1.6 180 hp gtc 2012 gtc ye egzoz takturmak istiyorum anladım kadarıyla turbonun cıkışından itibaren egzozun degişmesi lazım katalizor iptali gerekiyormu ve iptal edersek herhangi bir agrıza ışıgı yanacakmı acaba ve cipsiz orjinal egzozla arasında nekadar fark olur bilen varsa söyleyebilirmi teşekurler ?
Egzost illa ki turbo çıkışından uçlara kadar yapılmalıdır diye bır kural yoktur...
Kısım kısım da yapılabilir, komple de...
Arıza ışığı yakma ihtimali kat iptalinde vardır. Bizim araçlarda 2 tane katalizör vardır ve çift iptalde performans ve ses artar...
Komple egzostta alacağınız hp 15 i geçmez...

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

TOGI link' Alıntı:
Tunç a katılıyorum ama arıza ışıkları yazılım ile kapatılabilir  045thumbsup
Zaten SS in sitesinde de komple ekzoz sitemi 15 HP arttırır diyor.

http://www.supersprint.com/en/prod-p-7114-11061-8-opel_astra_j_16i_turbo_180_hp_2010_E28093E280BA.aspx
Aynen Tolga abi, yazılım veya makineye bağlatılarak kapatılabilir... 045thumbsup