10p042 - Meşhur Müşürlerimiz - (drwaverunner)

• Konuyu başlatan drwaverunner
  • Başlangıç tarihi
S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 10p042 - Meşhur Müşürlerimiz - (drwaverunner)

Sn.drwaverunner
Son yazınızda ne demek istediğiniz anlamadım. Bu frendeki boşluk bendede var tekrar cevaplarsanız sevinirm.

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

fren sistemi ile ilgili olabilir mi.... el kitapçığına baktığımda bu sistemin iki kademeli oldugunu soyluyor... fren destek asistanının devreye girmesi icin cok sert ve uzun sureli basmak gerektigi soyleniyor. herhalde ilk sistem hafif frenleme yapıyor.. bastıgımız ilk an da belki bize bosluk hissi varmıs gibi gelebiliyor....

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

salihcaglayan link' Alıntı:
Sn.drwaverunner
Son yazınızda ne demek istediğiniz anlamadım. Bu frendeki boşluk bendede var tekrar cevaplarsanız sevinirm.

Frene bastığım zaman çok az basarsam eğer fren ışıkları yansa da frenleme hissetmiyorum. Bunu bir arıza olarak görmüyorum ama...

Canlı uygulayabilirsek daha iyi anlatabilirdim. Fren pedalında hidroliğin pompalanmaya başladığı kademeyi fren pedalında isterseniz pedalın sertleştiği noktayı bulmak mümkün demek istedim.

Fakat bu boşluk frenin basıp da tutmaması layı değil yani bir sorun değil. Sadece pedalın bir boşluğu gibi.

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

Anladım. Teşekkürler..

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

Anladım. Teşekkürler..

Bunlar çok yazı ile ifade edilemiyor aslında. Yanyana deneme şansımız olsa çok daha akılda kalıcı olacak ;)

S

salihcaglayan

Bilgi Girilmemiş

drwaverunner link' Alıntı:
[quote author=salihcaglayan link=topic=715.msg14282#msg14282 date=1299792412]
Anladım. Teşekkürler..

Bunlar çok yazı ile ifade edilemiyor aslında. Yanyana deneme şansımız olsa çok daha akılda kalıcı olacak ;)
[/quote]
İzmite geldiğinizde şöööylleee bi İstanbula dönerken yolunuzun üstü olan Ankarayada uğrasanız yanyanada deneriz ;) :)

D

drwaverunner

Bilgi Girilmemiş

[quote author=drwaverunner link=topic=715.msg14286#msg14286 date=1299792906]
[quote author=salihcaglayan link=topic=715.msg14282#msg14282 date=1299792412]
Anladım. Teşekkürler..

[/quote]
İzmite geldiğinizde şöööylleee bi İstanbula dönerken yolunuzun üstü olan Ankarayada uğrasanız yanyanada deneriz ;) :)
[/quote]

Mesaj alınmıştır :)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Az önce servisteydim; yakın bir zamanda gürültüye neden olan kaliperler GM in geliştirdiği yeni kaliperlerle değiştirilecekmiş.