13.12.2014 Mini buluşma organizasyonu :D

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 13.12.2014 Mini buluşma organizasyonu :D

mucahitduran link' Alıntı:
Bekleriz hocam. Buluşma tarihlerini ve mekanları oylama ile seçiyoruz. Haliyle forumda haber yayılıyor :) Mutlaka haberiniz olur.

Mücahit geçen gün şu eskişehir kapısının ordaki yeni açılan cafeye gittim fena değildi otoparkı falanda var fiyatlarıda çok uçuk değil kafes kıvamında.. Ne diyosun yeni buluşma yerimiz olabilirmi sence :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
Mücahit geçen gün şu eskişehir kapısının ordaki yeni açılan cafeye gittim fena değildi otoparkı falanda var fiyatlarıda çok uçuk değil kafes kıvamında.. Ne diyosun yeni buluşma yerimiz olabilirmi sence :)
Seni evinden alırız :) Uzak kaldın baya bi sen kardeşim :)

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
Evet Murat Hocam orayı gördüm. Tam Başkent'in oradaki OPET'in yanında kalıyor :) Gidilebilir, buluşulabilir :) Özledik seni de bu arada.

adRe J link' Alıntı:
Seni evinden alırız :) Uzak kaldın baya bi sen kardeşim :)

"Evinden aldırırım seni" (Kaleci Volkan) :D

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Evet Murat Hocam orayı gördüm. Tam Başkent'in oradaki OPET'in yanında kalıyor :) Gidilebilir, buluşulabilir :) Özledik seni de bu arada.

"Evinden aldırırım seni" (Kaleci Volkan) :D

valla bende özledim bi ara buluşursanız arayın beni haftasonu geleyim hemen :) Bu aralar yıl sonu yoğundum ama ocak itibariyle rahatlarım inşallah

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

MuratS link' Alıntı:
valla bende özledim bi ara buluşursanız arayın beni haftasonu geleyim hemen :) Bu aralar yıl sonu yoğundum ama ocak itibariyle rahatlarım inşallah
inşAllah dostum. Çayyolu'nun içinden geçerken bakıyorum; ne Astra var, ne BMW :D Nerede bu arabalar? Onların yerine geçen gün Honda Civic veya Jetta gördüm. İkisinden biriydi :D