18 Mayıs 2011 Mangal

yalçın

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hava kapalı diye yağar dedim ama yağmamış o gecede metin aradı işin kötüsü misafir geldi yoksa uçardım yengen aradı misafir gelecek diye olay o şimdi ara pıjamalarla atlıım geliim :):)
pıjamalı astralı mangal partisi
,
( bi bu eksikti :):)...)

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava kapalı diye yağar dedim ama yağmamış o gecede metin aradı işin kötüsü misafir geldi yoksa uçardım yengen aradı misafir gelecek diye olay o şimdi ara pıjamalarla atlıım geliim :):)
pıjamalı astralı mangal partisi
,
( bi bu eksikti :):)...)
ya abi nasıl aramadınız diyorsun tüm gün seni aradım kaale almayıp cevap vermedin,sonra metini aradım ,neyse olan oldu,pazar günü hiç istemesemde cümbür cemaat belgraddayız babama söz verdim siz de gelin haberleşelim o halde

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta antrikot nasıldı

Mangalda ki herşey 10 numaraydı kardeşim ;);)

Ama böbrekleri köpeklere kaptırdık :mad::mad::mad::mad: ( 2 parçasını kurtardık gerçi :D )

Ev için olanlar buzlukta bekliyor.Yarın bir güzellik düşünüyorum onlara :rolleyes:

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mangalda ki herşey 10 numaraydı kardeşim ;);)

Ev için olanlar buzlukta bekliyor.Yarın bir güzellik düşünüyorum onlara :rolleyes:
kendimi bantalmadan vay ... diyesim geldi :D
usta yarın ben de yengenleyim yoksa sana fena yapısırdım ,yeminle kovsan gitmezdim,kurtulamazdın :D

DalyaNTurguT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavuz ve Cengiz kardeşim ne iş? Bir buluşma dahamı var yoksa? Bu arada Yavuz, bugün senle karşılaştıktan sonra, motorun ayarını eskisine döndürdüm. Dediğin gibi o ayar, boğaz kelebeğinin ayarıymış :)

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavuz ve Cengiz kardeşim ne iş? Bir buluşma dahamı var yoksa? Bu arada Yavuz, bugün senle karşılaştıktan sonra, motorun ayarını eskisine döndürdüm. Dediğin gibi o ayar, boğaz kelebeğinin ayarıymış :)

Henüz bir buluşma yok Turgut.. Sana fazla kurcalama demiştim :D:D