195/55/16 Lastik Tavsiyesi (2014 Corsa D 1.2)

jdean

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar,

Opel Corsa D 2014 aracıma lastik almam gerekmekte, sizlerin değerli görüşlerini rica ediyorum. (195/55/16)
İstanbul'da yaşıyorum. Kış şartlarında otoparkta yatıyor araç. Yazın da klasik ege - akdeniz e yolculuk yapıyorum. Onun dışında İstanbul şehir içi şartları.
Fabrika çıkışı Michelin vardı üzerinde genel olarak memnunum, tekrar michelin almayı düşünmekteyim.
- Michelin Primacy 4 ( Energy Saver ile ne gibi farkı var? - Lastik ömürleri farklı mı?)
- Michelin Energy Saver
- Michelin CrossClimate+ ( uzun yolu yazın yaptığım için yaz performansı nasıldır? - yakıt tüketimi , yol gürültüsü? , lastik ömrü? )
- Diğer marka önerilerinde bulunabilir misiniz?

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim..

volkan1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Falken Ziex914 EcoRun

Nobran

Emektar Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese merhabalar,

Opel Corsa D 2014 aracıma lastik almam gerekmekte, sizlerin değerli görüşlerini rica ediyorum. (195/55/16)
İstanbul'da yaşıyorum. Kış şartlarında otoparkta yatıyor araç. Yazın da klasik ege - akdeniz e yolculuk yapıyorum. Onun dışında İstanbul şehir içi şartları.
Fabrika çıkışı Michelin vardı üzerinde genel olarak memnunum, tekrar michelin almayı düşünmekteyim.
- Michelin Primacy 4 ( Energy Saver ile ne gibi farkı var? - Lastik ömürleri farklı mı?)
- Michelin Energy Saver
- Michelin CrossClimate+ ( uzun yolu yazın yaptığım için yaz performansı nasıldır? - yakıt tüketimi , yol gürültüsü? , lastik ömrü? )
- Diğer marka önerilerinde bulunabilir misiniz?

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim..
Lastik konusunda kafalar çok karışık. Yalnız şunu söyleyebilirim ki benim de aracımda fabrika çıkışı Energy Saver vardı ve tam hatırlamamakla birlikte sanırım 80 bin km sürüş gerçekleştirmiştim. Bu beni yeteri kadar memnun ettiği için ikinci seçimimi gene aynı lastikle devam ettirdim.