1993 opel vectra stop ediyor

Abdullah 0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar herkese 93 model a kasa vektra aracım var yol seyir halinde giderken genelde dur kalklarda aracım stop ediyor tekrar marşa bastıgımda çalişiyor tüp tesisatı komple yeni degişti krank devir sensörü degişti ustam sensörden dedi fakat 2 ay sonra yine aynı arıza oluyor krank devir sensörünü bugun yıne degiştirdim arıza hala devam ediyor yardımcı olurmusunuz

b.arat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abdullah Bey benzinde ayni sorun ortaya çıkıyor mu ona bakmak lazım. Gerekiyorsa lpg tesisatini tamamen devre dışı biraktirip bir müddet benzinde kullanarak duruma bakmak gerekiyor. Benzinde de tablo aynı ise ateşleme sistemi ve araç beynine bakilmali. Sadece lpg de ariza veriyorsa lpg beyni, enjektörler ve ayar gözden geçirilmeli. Bilgim görgüm bu yönde... Kolay gelsin.

Abdullah 0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Barat bey benzinde 1 hafta kadar gezdim yapmadı ustalar lapg den dediler lpg sisteminin bütün parçaları distribütör kapagı tevzi makarası bujiler komple sıfır takıkdı dedigim gibi en son karank sensöründen dediler onuda degiştirdim durum yine aynı masrafım 5000 i geçti şimdiden sadece araç beyni kaldı baktırmadıgım teşekkür ederim.

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
98 model sedan astra vardi. Zavoli tup takiliydi. Ayni sorun bende de vardi. Ozellikle donuslerde stop ediyordu. Tam kavsaktan donuyorum hooool stop ediyor.
Tam otoparka giriyorum tam tur sekilde pat diye kaliyorum otopark agzinda.
Benzinse boyle problem yasamamistik.
Cozemedik ne oldugunu sonra aracimi daha yeni bir astra ile degistirdik.
Rast gelsin insallah.

• Beğen
Tepkiler: Abdullah 0606

Abdullah 0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen anlattıgınuz gibi oluyor yarın son kez baktırıcam olmazsa bende degiştiririm heralde servis dahi bulamıyor teşekkür ederim

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tup takinca aracin tum akisi kacisi bozuldu. Onun yerine dizel bir arac daha mantikliymis.
Insan yasayarak ogreniyor.
Mesela simdi astra h kasa var. 1.6 benzinli. Asla tup taktirmak istemiyoruz.
Hergun en az 40 km yol yapiyorum.
Ortalama 600 tl ye yakin benzin parasi veriyoruz.
Adamimin ise 1.5 dizel var. Neredeyse Ayni km yapiyoruz sayilir. 200 tl mazot ile ayi kapatiyor.
Eger aracimi degistirirsem kesinlikle mazotlu alacagim.

Abdullah 0606

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şükür arızayı bugün bulduk tevzi makarası kırılmış ateşlemeyi düzgün yapmıyormuş dehiştirdik düzeldi

Özden

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: Abdullah 0606