2008 Corsa mı Astra mı

cruel77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başta herkese merhaba aranıza yeni katıldım en yararlı siteyi burası olarak gördüm cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.İkinci el araba almayı düşünüyorum.Başta 2008 model corsa d lere bakmaya başladım (1.3cdti otomatik) fiyat aralığı 30 ile 35.Fakat astralara baktığımda yine 2007-2008 model astralar (1.3 cdti otomatik enjoy paketler) aşağı yukarı aynı fiyatlara.Sizce seçimim hangisi olmalıdır.Benim için dizel otomatik oluşu ve az yakması önemli.Şimdiden teşekkür ederim..

Tabiki astranın segmenti "c" corsanın "b" fakat neden fiyatları böyle aynı ozaman ? astralar sıkıntılı mı

Son düzenleme:

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başta herkese merhaba aranıza yeni katıldım en yararlı siteyi burası olarak gördüm cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.İkinci el araba almayı düşünüyorum.Başta 2008 model corsa d lere bakmaya başladım (1.3cdti otomatik) fiyat aralığı 30 ile 35.Fakat astralara baktığımda yine 2008 model astralar (1.3 cdti otomatik enjoy paketler) aşağı yukarı aynı fiyatlara.Sizce seçimim hangisi olmalıdır.Benim için dizel otomatik oluşu ve az yakması önemli.Şimdiden teşekkür ederim..

Tabiki astranın segmenti "c" corsanın "b" fakat neden fiyatları böyle aynı ozaman ? astralar sıkıntılı mı
O fiyatlara 2008 dizel astra bulursaniz kacirmayin derim. 1 ay once 2011 12000deki corsayi 33 e aldim. Hep astra baktim ama 2005 2006 benzinlilere bile 30 31 yaziyolar, bu arabayi gorunce 8 9 yasindaki arabaya o parayi vermektense bu ozelliklerde kucuk sinif olsun dedim ani bi kararla aldim simdilik memnunum. Astradan da cok farki yok kullanim kolayligi olarak.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

cruel77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim için büyük olmasına gerek yok ve dizel otomatik olması şart.Galiba corsa ile aynı 1.3 motoru kullanıyor astra.Kasa farkı var daha ağır bu yüzden bir hantallaşma olur mu ? ayrıca yakıt da artar mı ?

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim için büyük olmasına gerek yok ve dizel otomatik olması şart.Galiba corsa ile aynı 1.3 motoru kullanıyor astra.Kasa farkı var daha ağır bu yüzden bir hantallaşma olur mu ? ayrıca yakıt da artar mı ?
Dizel arastirmadigim icin bilmiyorum motor ayni motor ama tork falan farkliysa hantallasma olmaz sanirim. Bu 1.3 motor komsunun combo'sunda var sehirici 23 26 kurus arasi yakiyor.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

multicdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başta herkese merhaba aranıza yeni katıldım en yararlı siteyi burası olarak gördüm cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.İkinci el araba almayı düşünüyorum.Başta 2008 model corsa d lere bakmaya başladım (1.3cdti otomatik) fiyat aralığı 30 ile 35.Fakat astralara baktığımda yine 2007-2008 model astralar (1.3 cdti otomatik enjoy paketler) aşağı yukarı aynı fiyatlara.Sizce seçimim hangisi olmalıdır.Benim için dizel otomatik oluşu ve az yakması önemli.Şimdiden teşekkür ederim..

ben astra kullanıyorum h kasasını corsa d de kullandım 4 sene ondan da memnundum.yokuşlarda 2 ye kadar düştüğüm de oldu corsa yla ....güzel araba çok ekonomikl benzinlisi olmasına ramen..çok da güvenilir 80 le girdiğim virajlara (ki frensiz) h.....marka aracın frenleyerek benden uzaklaştığına şahit oldum

saygılarımla mltcdt