2013 astra edition hk.

sarkosukus

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
herkese iyi akşamlar dostlar. 2013 model opel astra edition 1.6 115 hp araç aldım. araç en baz paket sanırım internette çok araştırma yaptım ama hangi özellikler var hangileri yok bulamadım bir türlü bu araçta lastik basınç sensörü varmı mesela bu önemli benim için ve hangi özellikler yok bilgili arkadaşlar bi bakın hele :)

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Merhaba, aracınız hayırlı olsun

2013'ü bilmiyorum ama 2016 model olan edition pakette hız sabitleme-sınırlama, lastik basınç sensörü var.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
herkese iyi akşamlar dostlar. 2013 model opel astra edition 1.6 115 hp araç aldım. araç en baz paket sanırım internette çok araştırma yaptım ama hangi özellikler var hangileri yok bulamadım bir türlü bu araçta lastik basınç sensörü varmı mesela bu önemli benim için ve hangi özellikler yok bilgili arkadaşlar bi bakın hele :)

2014 yılından itibaren koymaya başladılar diye hatırlıyorum. 2011 Cosmo aracımda yok mesala...

sarkosukus

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
teşekkürler arkadaşlar. hız sabitleme-sınırlama var bende de . kadran selamlamada dikkat ediyorum lastik basınç yanmıyor o zaman yok diyebiliriz sanırım. daha önceden astra h comfort vardı çok memnundum bu araçta oldukça diri opel gerçekten kaliteyi hissettiriyor :)