2013 model astra 1.6 j kasa edition (lpg'li)

forcast

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar başlıkta belirttiğim aracı almayı düşünüyorum bir arkadaşımın akrabası satıyormuş fakat kafamda bazı sorular var cevaplarsanız çok sevinirim ;

1- Aracın olumlu/olumsuz yönleri nelerdir?

2- Lpg uyumu 1.6 motorlar için nasıl ?

3- Arabanın performansı ve yakıt ekonomisi nasıl ?

4- Fiyat-kalite-performans açısından paranın hakkını verir mi sizce ? ( aracı 45.000 tl ye alacağım ve araç 35.000'de )

5- Aracın fiyatı sizce nasıl ? ( yeni kasası çıktığı için sizce daha da düşer mi fiyatlar? )

6- Edition paketi özellikleri itibari ile sizce yetersiz mi ?

Araba ile ilgilenme fırsatım maalesef olmuyor çünkü iş yoğunluğum sebebi ile vakit bulamıyorum ve işin açığı binmek ve işimi görmesi dışında çok ilgimde yok. İstediğim tek şey beni yormayan arıza çıkarmayan az yakan güzel bir araç sahibi olmak. Cevaplar için şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dijital klima kararan ayna deri direksiyon vs.ozellikler yok obemli degilse sizin icin sorun yok.lpg takanlar mevcut bayaa ama yinede garantili biyerde taktirin saglam iscilik olsun.2014 ve uzeri alirsaniz lastik basinc uyari sistemi ve takograftaki yol bilgisayari 4 bolmeli yani cok daha farkli ve guzel bende neden yok bu ekran diyebileceginiz bir yolbilgisayari var finksiyon olarak ayni tabi.bunlarin disinda aracta yinede makul donanim var esp plus cruisecontrol hiz limitoru gibi.
Not:su an bayiler ucmus durumda yil sonu ve 53.000 e kadar sifir arac alma sansiniz var belki biraz daha inebilirler.0 arac ile 35binde ve 2013 olan arasinda epey fark var

SM-G9250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi