2014 Astra Sport Tourer (Steyşın) arabama Klasik Koltuk kılıfı arıyorum...

finder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Hepinize selam ve sevgiler. Aranıza yeni katıldım. Dolayısıyla acemiliğimden dolayı yapacağım hatalar af ola.
Benim ricam; 2014 Astra Sport Tourer (Steyşın) araba aldım.. Klasik Koltuk kılıfı almak istiyorum ama aramalarımda güvenli bir adres bulamadım. Bunların kılıfları Astra j Sedanlardan farklı imiş. Bilen arkadaşlar paylaşırlarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aramızda hoşgeldiniz Süleyman bey...Bu modeli Kullanan arkadaşlar yardımcı olacaktır...

• Beğen
Tepkiler: finder

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Sanırım online alışverişte güvenilirlikten bahsediyorsunuz N11, gittigidiyor vb. siteler güvenlidir. Ürün size teslim edilmeden, siz onay vermeden paranız satıcıya geçmez, ürün uyumsuz ise iade edebilirsiniz. Ama, bence kılıf ihtiyacınız varsa; yaşadığınız şehirde oto döşemecisine gidip kendiniz diktirin.

• Beğen
Tepkiler: finder

ilkatör76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Hepinize selam ve sevgiler. Aranıza yeni katıldım. Dolayısıyla acemiliğimden dolayı yapacağım hatalar af ola.
Benim ricam; 2014 Astra Sport Tourer (Steyşın) araba aldım.. Klasik Koltuk kılıfı almak istiyorum ama aramalarımda güvenli bir adres bulamadım. Bunların kılıfları Astra j Sedanlardan farklı imiş. Bilen arkadaşlar paylaşırlarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Özel diktirmek icin siparişle birebir dikim yapan yerler war ama 5-6yüz tlyi gözden geçırmeniz gerek yada yetkili opel bayisine ugrayın yarı deri yarı kumaş kılıf fiyatı alın en azından orjinal ürün almıs olursunuz benimde sedan astram war 2016 model ilkin cok kılıf aradım ama aracıma uyan kılıf bitürlü bulamadım bitane dikim dükkanı buldum tam 27 ay ewel adam 500 tl istedi?bu bana cok kazık geldi we almadım bence yetkili serwisten fiyat alın taktırın bu daha iyi olur