2016 model Dynamic multimedya ekran açılmıyor?

RADİKAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2016 model Dynamic dizel otomatik aracımı alalı 2 hafta oldu. Bu sabah aracı çalıştırdıktan sonra radyo dinlemek için multimedya ekranı açma düğmesine bastım ancak açılmadı, uzun süre ve fasılalı basılı tutsam da ekran açılmadı, aracı istop ettikten sonra yine denedim ancak açılmıyor. Başından geçen ve nedeni ve çözümü hakkında bilgisi olan var mı?

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Savaş bey muhtemelen akü kutup başını söküp takmanız gerekebilir... 1-2 saat sonra tekrar denerseniz çalışma ihtimali var.

mbu

Kayıtlı Kullanıcı
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
2016 model Dynamic dizel otomatik aracımı alalı 2 hafta oldu. Bu sabah aracı çalıştırdıktan sonra radyo dinlemek için multimedya ekranı açma düğmesine bastım ancak açılmadı, uzun süre ve fasılalı basılı tutsam da ekran açılmadı, aracı istop ettikten sonra yine denedim ancak açılmıyor. Başından geçen ve nedeni ve çözümü hakkında bilgisi olan var mı?

Aracın elektronik beyni bazen aksaklık yapabiliyor. Komple stop edip (10 dakika araç kapalı kalsın tüm elektronik üniteler kapanması için) tekrar deneyin. Eğer gelmiyorsa servis yolu gözükür. Bir de 2016 dynamic lerin bazılarına güncelleme gelmişti, ekranları için. Onunla alakalı bir durum da olabilir.