2016 Renault Clio yerine 2016 Opel Astra Sedan ?

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Clio ile Astra aynı kefeye konulmaz Astra H bile Clio 4'ten iyidir.
Ayrıca arada segment farkı var B segmenti bir arabaya 60.000 lira para bile vermem o paraya gider bey gibi 1.4 atmosferik Fiat Agea alırım üzerine gider birde LPG atarım neye bindiğim belli olur.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Sen alma, ama o zaman sana mantikli gelen şu andada baska birine mantikli gelecektir. 2012 de 28.500 e aldigim araba 2015 de 40 bin lirayi gecti ama butun segmentlerde butun araclar o ayni oranda yukseldi. Yani 2015 te de 40 bine alinabilirdi yapacak birsey yok malesef. Niye atar yapiyorsun anlamadim ayrica.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Atar mı onu sen yaparsın ergen kardeşim dikkatli yaz bence ;)

Seninle son tartışmamdan sonra sana ne cevap yazıyorum nede mesajlarını okuyorum burası önemli !!!

Cevapların çok saçma ve tartışma yaratıcı genç kardeşim lütfen bana cevap yazma rica ediyorum .

Sana son açıklamam matematik ile anlatayım ...

Ben ve TR de bir çok çalışan maaşlarında araç fiyatlarına endeksli zam almıyor . Sonuçta Clio %32 zam almış . Ben ise o günden bugüne sadece %10 toplam zam almışım . Sonuçta artık Clio benim için pahalı bir araç olmuş ... Çok basit .

74 bin TL Clio için, 168 bin TL A klas için pahalı .

2013 de 139 bin TL giriş fiyatı olan E180 için bugün istenen 180 bin TL çoktur . %30 artmış . Bugün w213 ün e180 modeli geldiğinde 195-200 bandında sokacak o modeli Mercedes alan alacak ama bence alınmaz bilmem anlatabildim mi ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
Clio ile Astra aynı kefeye konulmaz Astra H bile Clio 4'ten iyidir.
Ayrıca arada segment farkı var B segmenti bir arabaya 60.000 lira para bile vermem o paraya gider bey gibi 1.4 atmosferik Fiat Agea alırım üzerine gider birde LPG atarım neye bindiğim belli olur.

LG-H850 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Astra H on basar on :)

Seviyorum Clio yu kullanmayı ama evin ancak 3. Aracı olarak . Yoksa şuan anlatmak istediğimi yazmışsınız 60 bin psikolojik sınır B segmenti bir araca hemde benzinli 60 bin üstü verilmez ...

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atar mı onu sen yaparsın ergen kardeşim dikkatli yaz bence ;)

Seninle son tartışmamdan sonra sana ne cevap yazıyorum nede mesajlarını okuyorum burası önemli !!!

Cevapların çok saçma ve tartışma yaratıcı genç kardeşim lütfen bana cevap yazma rica ediyorum .

Sana son açıklamam matematik ile anlatayım ...

Ben ve TR de bir çok çalışan maaşlarında araç fiyatlarına endeksli zam almıyor . Sonuçta Clio %32 zam almış . Ben ise o günden bugüne sadece %10 toplam zam almışım . Sonuçta artık Clio benim için pahalı bir araç olmuş ... Çok basit .

74 bin TL Clio için, 168 bin TL A klas için pahalı .

2013 de 139 bin TL giriş fiyatı olan E180 için bugün istenen 180 bin TL çoktur . %30 artmış . Bugün w213 ün e180 modeli geldiğinde 195-200 bandında sokacak o modeli Mercedes alan alacak ama bence alınmaz bilmem anlatabildim mi ?

1. Ben yorumu kimin yaptigina bakmiyorum. Yani kimin oldugu pekte umurumda olmuyor.
2. Yaranizmi var ? Neden hala ugrasiyorsunuz bunuda anlamadim.
3. Birinci ve ikinci yorumumda sizi kesinlikle tahrik edici birsey yazmadim.
4. Ben şeyi anlamiyorum şimdi bana "ergen" dediniz , hitabetiniz cok yanlis vsvs. Ama suçlu benim oyle mi ?
Gerci kufur eden arkadasinizda aynisini yapmisti. Neyse deşmeyelim. Sizede arada yorumum denk gelebilir dikkat etmiyorum cunku dedigim gibi.

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
1. Ben yorumu kimin yaptigina bakmiyorum. Yani kimin oldugu pekte umurumda olmuyor.
2. Yaranizmi var ? Neden hala ugrasiyorsunuz bunuda anlamadim.
3. Birinci ve ikinci yorumumda sizi kesinlikle tahrik edici birsey yazmadim.
4. Ben şeyi anlamiyorum şimdi bana "ergen" dediniz , hitabetiniz cok yanlis vsvs. Ama suçlu benim oyle mi ?
Gerci kufur eden arkadasinizda aynisini yapmisti. Neyse deşmeyelim. Sizede arada yorumum denk gelebilir dikkat etmiyorum cunku dedigim gibi.

Hadi işine bak . Saçma sapan yazılarını okunuyorum ve cevap yazmıyorum . Bence az bile yapmıştı ;)

İy günler .

ardapalasli3806

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben bu arabanın icon paketli 2015 sıfırına 56ya pazarlığını atmıştım.Siz dost kazığı yemişsiniz,geçmiş olsun.

korhan önder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
NEQWgg.jpg
YbGJWk.jpg
81yQ21.jpg
DJv963.jpg

Herkese merhaba,

Biz de 98 model Kartal ve 2001 model Opel Corsa vardı. Babamın bir arkadaşının Renault bayisi var ve geçmişte ona karşı da borçları olduğu için 0 km 2016 Renault Clio 120 bg turbo 6 ileri otomatik şanzıman arabayı iki arabayı satarak ve üstünü de hesaplaşarak 55.000 tl ye (piyasa değeri 60.000 tl) aldı.

Benim kafamı kurcalayan soru acaba manuel bile olsa Opel Astra Sedan ile takasa girmeye değer mi acaba ? Çünkü algı olarak Opeli tipi daha güzel ve kuvvetli bir marka buluyorum.

Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler

korhan önder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ilk arabam clioydu şehirler arası yolculuga çıkamaz oldum acayip derecede yakıyor. Şu an corsa ya geçtim gayet memnunum, konfor olarakta geçerli bir araç

Alfonso

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Opelin yol tutuşu, virajı performansı,direksiyon hissi ,iç kalitesi malzeme kalitesi yani konfor u motor olarak opel çok iyi renauld ekonomi aracı parçası ucuz az yakar Opel renauld un çok çok ilerisinde