2017 Astra J Hayalet Gösterge

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Merhaba;
Ben hayalet göstergeyi taktım, gayet hoş durdu tabi kişiye göre değişir bence D segmentine sadece bu özellik için geçmeye gerek yok aynı işlemi Seat Leon ve Cupra da da yapıyorlar, bu kadran sayesinde Astra J de olmayan özelliklerde geliyor, bence yapılabilir ama önceliklere göre değişebilir uygulayalı 4 ayı geçti herhangi bir sorun çıkmadı...

Kadranla Ekstra Gelen Özellikler;
- Yakıt performans ölçümü (Grafikli)
- Virajlardaki G kuvveti gösterme
- Tur modu ile daha geniş gösterge alanı
- Akü voltaj göstergesi
- Yağ basıncı göstergesi (Ekstra sensor bağlanmalı)
- Manuel vitesli araçlarda geri viteste (R) gösterme
- Son yapılan 50 Kilometri grafik olarak gösterme
- Tema değiştirme imkanı (Yazılım destekli)9

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Sonunda gerçekten benzersiz bir astra j olmuş aracınız.
Güle güle kullanın.
Tüm fonksiyonları yine sinyal kolundaki düğmeler vasıtası ile kullanılabiliyor mu? Ne kadara mal ettiniz?

Merhaba;
Evet tüm fonksiyonlar çalışıyor çalışmayan hiç bir akşam yok insignia ile Astra J nin alt yapı platformları aynı olduğu için yazılım la çözülebiliyor sinyal sis var uzun kısa parklar hepsi aktif sadece soldaki menü yu kontrol eden tuş takımı yerine ayrı bir takımı bağlanıyor ama aynı koldaki sinyal uzun var kısmi çalışıyor sadece menü tuşu aktif değil farklı bir tuş bağlanıyor 4500-5000 tl gibi bir maliyeti var önemli olan kadranı ucuza bulmak, düşünceleriz için teşekkür ederim...

• Beğen
Tepkiler: omeroz

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Mert bey, ilk mesajdaki videolar sizin aracınızamı ait, müsait zamanınızda daha detaylı fotolar atarmısınız, acaip beğendim. Aracımı değiştirmeyi düşünmesem gözüm kapalı yapardım diye düşünüyorum.

Polhamus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
20191230_185214.jpg

20191230_185359.jpg

20191230_184930.jpg

20191230_185551.jpg
Hocam hayallerimi yaşıyorsunuz şuan , nerde yaptirdiginizi da öğrenebilir miyiz acaba?

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Mert bey, ilk mesajdaki videolar sizin aracınızamı ait, müsait zamanınızda daha detaylı fotolar atarmısınız, acaip beğendim. Aracımı değiştirmeyi düşünmesem gözüm kapalı yapardım diye düşünüyorum.

Merhaba Hasip Bey ve Polhamus;
Videolar benim aracıma ait değil, ama o videoları çeken kişi benim aracıma bu işlemi yaptı, o videolardan kendisine ulaştım, benim aracım bu işlemi yaptığı 7 yada 8. Astra J olduğunu söyledi, yeri Ankara da hususi bu işlem için istanbuldan Ankaraya günü birlik gittim tam 1 gün sürdü, detaylı foto ve bir tane çektiğim video var ama videonun boyutu yüksek foruma yükleyemedim, Forum kurallarını tam bilmiyorum yaptırdığım yerin ismini söylemem de sakınca varmı birde cebimi burdan paylaşsam olur mu Whatsaap foto ve video atsam :)

• Beğen
Tepkiler: Zafer715

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Merhaba Hasip Bey ve Polhamus;
Videolar benim aracıma ait değil, ama o videoları çeken kişi benim aracıma bu işlemi yaptı, o videolardan kendisine ulaştım, benim aracım bu işlemi yaptığı 7 yada 8. Astra J olduğunu söyledi, yeri Ankara da hususi bu işlem için istanbuldan Ankaraya günü birlik gittim tam 1 gün sürdü, detaylı foto ve bir tane çektiğim video var ama videonun boyutu yüksek foruma yükleyemedim, Forum kurallarını tam bilmiyorum yaptırdığım yerin ismini söylemem de sakınca varmı birde cebimi burdan paylaşsam olur mu Whatsaap foto ve video atsam :)

Videoyu youtube sitesine yükleyip burada link paylaşabilirsiniz. Resimler konusunda hiçbir sıkıntı yok istediğiniz kadar ekleyin gözümüz gönlümüz şenlensin :) Firma ismini verebilirsiniz, en azından merak eden üyelerimiz bilgi alabilirler.

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Videoyu youtube sitesine yükleyip burada link paylaşabilirsiniz. Resimler konusunda hiçbir sıkıntı yok istediğiniz kadar ekleyin gözümüz gönlümüz şenlensin :) Firma ismini verebilirsiniz, en azından merak eden üyelerimiz bilgi alabilirler.
aynen bekliyoruz

Benzersiz Astra J

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Hocam maşallah çok tatlı duruyor. Bayılıyorum bu hayalet göstergeye...

• Beğen
Tepkiler: Benzersiz Astra J