21 Haziran Perşembe İş Çıkışı Çay Buluşması (:

Erhan42

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 21 Haziran Perşembe İş Çıkışı Çay Buluşması :)

Arkadaşlar iki gündür bir arkadaşın düğün işlerine koşturduğum için foruma giremedim.Gerçekten güzel bir buluşma gerçekleştirdik.Forumdan tanıdığım insanları yüz yüze tanımakta ayrı bir güzellikti.İnşallah daha nice buluşmalar gerçekleştiririz.Bu arada Aydın aracım için söylediğin iyi dileklerin için teşekkürler.En kısa zamanda senide Astra J'li görmek dileği ile.

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Buluşalım mı?

Dün akşam otm. park olayını denedim sonunda :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Valla yarın akşam buluşabiliriz.

Otomatik park nasıl? İddia edildiği gibi kamyon genişliğindeki park yerlerinde mi çalışıyor sadece yoksa şehir içinde bizim ahanda yer heyyo dediğimiz her yere sokabilir mi arabayı. (:)

Baran_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Valla yarın akşam buluşabiliriz.

Otomatik park nasıl? İddia edildiği gibi kamyon genişliğindeki park yerlerinde mi çalışıyor sadece yoksa şehir içinde bizim ahanda yer heyyo dediğimiz her yere sokabilir mi arabayı. (:)

Bunu kim iddia ediyor bilemiyorum Doğanc'cım :) kitapçığında aracın boyunun 1.2 katı mesafeye park eder diyor. yani 4 metre aracı 4.80cm alana park ediyor; hem de sen hangi hızda istersen o hızda.
Zaten park yeri tararken "Abijim ben buraya park ederim" diyor; ama sen bakarsın onun giremeyeceği yere girerim dersen hadi len ordan deyip bir düğmeye basıp sistemi kapatırsın kendin park edersin. o durumda da ön ve arka sesnsörler aktif oluyor yine.

Tamam konuşuruz yarın akşam için.

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Doğancım bir İzmir buluşmasına ben de geleceğim inşallah.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Doğancım bir İzmir buluşmasına ben de geleceğim inşallah.

Başımızın üstüne Osman abi. Ne zaman bu taraflara geleceğini haber ver, hemen ayarlarım bir buluşma. :)

sanalbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ramazan'dan sonra yat turu gibi,şöyle kıyı Ege'mize yakışır,eğlenceli bir organizasyon yapsak çok hoş olur ya.ևeşme yada ֖zdere taraflarında mesela...Gerçekten bunu Ramazan Bayramı'ndan sonra yapalım derim.İzmir eşrafını artık canlı görmek istiyorum...  :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

sanalbiri link' Alıntı:
Ramazan'dan sonra yat turu gibi,şöyle kıyı Ege'mize yakışır,eğlenceli bir organizasyon yapsak çok hoş olur ya.ևeşme yada ֖zdere taraflarında mesela...Gerçekten bunu Ramazan Bayramı'ndan sonra yapalım derim.İzmir eşrafını artık canlı görmek istiyorum...  :)

Yaparız şıkırından bir aktivite abi. Sen yeter ki gel. Tanışalım, sohbet edelim bol bol. :)