225/45R-17

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 225/45R-17

sayın REC ve sayın tff2525 bende erzurum da yaşıyorum ama ilk kez araç kullanıcam kışın ve lastik durumu var biliyorsunuz ne tavsiye edersiniz hatta agustos eylül gibi alırsam uygun olur düşüncesindeyim ne dersiniz  questionnn

recai bey ben horasan dan g.karataş ın arkadaşıyım söylemiştir belki :)

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozgun88 link' Alıntı:
sayın REC ve sayın tff2525 bende erzurum da yaşıyorum ama ilk kez araç kullanıcam kışın ve lastik durumu var biliyorsunuz ne tavsiye edersiniz hatta agustos eylül gibi alırsam uygun olur düşüncesindeyim ne dersiniz  questionnn

recai bey ben horasan dan g.karataş ın arkadaşıyım söylemiştir belki :)

Hoşgeldiniz, evet Gökhan (çok sevdiğim bir arkadaşımdır) bahsetmişti sizden.

Lastik olarak 4 yıldır her aldığım araca bir takım taktığım ve sorunsuz olarak kullandığım, ayrıca en az 6 arkadaşıma aldırdığım KUMHO'yu tavsiye ederim.. 16'' ve 17'' ebatların kullandım ve ASLA ses yapmıyor... 4 tanesi 1.000 TL civarı fiyatı var. Karar verirseniz, özelden ulaşın ve Erzurum'da uygun fiyata bulabileceğiniz yerleri tarif edeyim...

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:

Lastik olarak 4 yıldır her aldığım araca bir takım taktığım ve sorunsuz olarak kullandığım, ayrıca en az 6 arkadaşıma aldırdığım KUMHO'yu tavsiye ederim.. 16'' ve 17'' ebatların kullandım ve ASLA ses yapmıyor... 4 tanesi 1.000 TL civarı fiyatı var. Karar verirseniz, özelden ulaşın ve Erzurum'da uygun fiyata bulabileceğiniz yerleri tarif edeyim...

tşk ederim ilginize ebat olayı kafamı karıştırsada siteden veya gökhan dan size ulaşacağım büyük ihtimal şimdilik 3-4 yıl daha erz de duracak gibiyim marka öneriniz için tşk ederim

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim lastiklerle 57000km yol yaptım ve haliyle değiştirme zamanı geldi. Arkadaşımın s60'ından çıkma 10binkm kadar yol yapmış 2 adet 225-45-17 continental lastik var. Bana bunları bedelsiz olarak veriyor. (s60ı sattı) Lastikçiden İki tane temiz az km yapmış aynı ebatta conti alsam işimi görür mü?

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hakkinenk link' Alıntı:
Benim lastiklerle 57000km yol yaptım ve haliyle değiştirme zamanı geldi. Arkadaşımın s60'ından çıkma 10binkm kadar yol yapmış 2 adet 225-45-17 continental lastik var. Bana bunları bedelsiz olarak veriyor. (s60ı sattı) Lastikçiden İki tane temiz az km yapmış aynı ebatta conti alsam işimi görür mü?

yeni olanları arkaya takarsanız sorun olmaz.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

REC link' Alıntı:

Lastik olarak 4 yıldır her aldığım araca bir takım taktığım ve sorunsuz olarak kullandığım, ayrıca en az 6 arkadaşım
a aldırdığım KUMHO'yu tavsiye ederim.. 16'' ve 17'' ebatların kullandım ve ASLA ses yapmıyor... 4 tanesi 1.000 TL civarı fiyatı var. Karar verirseniz, özelden ulaşın ve Erzurum'da uygun fiyata bulabileceğiniz yerleri tarif edeyim...

2000 tl vermek istemeyenler için en mantıklısi kumho yada petlas almak galiba yada arkadaşların dediği gibi 225 45 17 almak , Kumho nasıl sert bi lastik mi ? Yol tutuşu nasıl ?

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Continental Contisportcontact5 225 45 r17 siparişini verdim. Kliksa'dan 1055tl ye 100tl World puan ile. İşallah yanaktan dolayı pişman olmam.

SULEYMANHOCA1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

walla lastik çok önemli dün beylikdüzünden esenyurt tarafına iniyodum dik rampadan bilenler bilir devlet hastanesi tarafı arka taraf hava yağışlıydı binerken arabaya kuş pisliği farkettim ön kaputta kocaman dedim yumuşamıştır şunu bi sileyim ıslak mendille eve gidene kadar durulansın  hem yağmurda.. rampa aşağı trafikte var ben bi boşluk buldum hoooppp seri bi şekilde girdim ani bi firen earacın arkasına yanaştım indim arabadan ayakda converse iki kez kaydım yol o kadar kayganki anlatamam sonra yaptığım hareketi düşündüm galiba araçta orjinal lastik olmasaydı uyduruk naylon olanlardan olsaydı asla duramazdım düşünün ayakkabılar kauçuk olduğu halde kaydı ayakta zor durudum (bu arada convers lerde orjinaldi :)))

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yerli Malı Yurdun Malı Herkes Onu Kullanmalı Petlas - Starmax  okkk    011zaa

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
Yerli Malı Yurdun Malı Herkes Onu Kullanmalı Petlas - Starmax  okkk     011zaa

aynı ebat petlas pt711 50tl World puan ile 870tlye geliyordu. Hem v desen olması(ses yapıyor), hem de 80 tl farkla continental kullanmak varken tercih etmedim doğrusu.