3.Kapadokya Buluşması

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi nerde bu ekip...koskocaman opelim.netten bu sayimi cikiyor...

Liste
1-suluboya44
2-bacadir68
3-İBRAHİM29
4-tasmaniandevil
5-oktay38
6-marikan
7-senih&asaf

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eğer kendimi ayarlayabilirsem bende katılmayı istiyorum biraz uzak ama bakacaz. çünki kapadokya, ürgüp,göreme oralı hiç gezmedim çok istiyorum gelip gezmeyi. durmumu ayarlayabilirsem inşaallah gelecem. tarih ayarlanmadı mı yoksa ben mi göremedim?

gel bakalım bi gez, 2-3 sene kaldım çorum da ben, Ortaköy- aşdağul YİBO daydım,,, hatta şu an kullandığım bağlamayı da orda yaptırdım, çorum- Nevşehir ortalama 3-3.5 saat sürüyo, himmetdede!den kalaba-avanos-Nevşehir yapacan, direk kayseri üzerinden gelirsen yol uzar,,,

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gel bakalım bi gez, 2-3 sene kaldım çorum da ben, Ortaköy- aşdağul YİBO daydım,,, hatta şu an kullandığım bağlamayı da orda yaptırdım, çorum- Nevşehir ortalama 3-3.5 saat sürüyo, himmetdede!den kalaba-avanos-Nevşehir yapacan, direk kayseri üzerinden gelirsen yol uzar,,,

Öylemi abi sevindim. kaç sene kaldın çorum da beğenmişindir umarım. bakalım abi gelmeyi çok istiyorum zaman ve maddi durumu ayarlayabilirsem inşallah gelecem. sorgun-boğazlıyan-himmetdede güzergahı daha yakın gelirsem o yolu tercih edecem 288 km diyo dediği gibi 3-3,5 saat tabi arabada ben olunca bunu 2-2,5 saate indiririm gibi geliyo :D birde bizim burda buluşma yapsak ama hayat yok burda mesala incesu kanyonu , alacahöyük oraları gezsek...

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öylemi abi sevindim. kaç sene kaldın çorum da beğenmişindir umarım. bakalım abi gelmeyi çok istiyorum zaman ve maddi durumu ayarlayabilirsem inşallah gelecem. sorgun-boğazlıyan-himmetdede güzergahı daha yakın gelirsem o yolu tercih edecem 288 km diyo dediği gibi 3-3,5 saat tabi arabada ben olunca bunu 2-2,5 saate indiririm gibi geliyo :D birde bizim burda buluşma yapsak ama hayat yok burda mesala incesu kanyonu , alacahöyük oraları gezsek...

zaten dediğin yoldan gelecen sadece himmetdede'den sağa Kırşehir yoluna dönüp 8-10 km sonra kalabadan sola avanosa döneceksin, ortaköyde aşdağul kasabasında yatılı bölge okulunda çalıştım 2,5 sene kadar, İncesu dan öğrencilerim vardı giderdik arada oralara, merkezde de milönünde çatı bar vardı hala duruyomu bilmiyorum oraya giderdim, Özdoğanlar sineması, saat kulesine doğru Kastamonu kır pidecisi vardı orayada sık giderdim, 2000 yılında çorum tekel'in muhasebe müdürünün Renault 21 concorde'unu almıştım, araba 91 model 110bin km deydi, ortaköye gidince bayağı ilgi çekmişti, gariptir r21 hala çok seviliyor çorumda diye biliyorum, Amasya Göynücek e çok yakın, Dodurga, Kargı, Osmancık ta gidip bikaç gün kalmışlığım var,,

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zaten dediğin yoldan gelecen sadece himmetdede'den sağa Kırşehir yoluna dönüp 8-10 km sonra kalabadan sola avanosa döneceksin, ortaköyde aşdağul kasabasında yatılı bölge okulunda çalıştım 2,5 sene kadar, İncesu dan öğrencilerim vardı giderdik arada oralara, merkezde de milönünde çatı bar vardı hala duruyomu bilmiyorum oraya giderdim, Özdoğanlar sineması, saat kulesine doğru Kastamonu kır pidecisi vardı orayada sık giderdim, 2000 yılında çorum tekel'in muhasebe müdürünün Renault 21 concorde'unu almıştım, araba 91 model 110bin km deydi, ortaköye gidince bayağı ilgi çekmişti, gariptir r21 hala çok seviliyor çorumda diye biliyorum, Amasya Göynücek e çok yakın, Dodurga, Kargı, Osmancık ta gidip bikaç gün kalmışlığım var,,

maşallah abi bayağı yer gezmişsin. çatı bar duruyo hala ben pek takılmam oralara :D abi. kastamonu kır pidecisi duruyo ünlü gazi caddemizde. renault 21 ler hala tutuluyo burda bi akrabamda vardı bordo gözü gibi bakıyodu valla. geçen sene renault servisinde bir tane concorde bulduk alacaktık sonra araya bişeyler girdi vazgeçtik. renaulttun bütün arabaları çok tutuluyo burda hele toros ve brodwey peynir ekmek gibi abi. bir gün yolu düşerse beklerim abi.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maşallah abi bayağı yer gezmişsin. çatı bar duruyo hala ben pek takılmam oralara :D abi. kastamonu kır pidecisi duruyo ünlü gazi caddemizde. renault 21 ler hala tutuluyo burda bi akrabamda vardı bordo gözü gibi bakıyodu valla. geçen sene renault servisinde bir tane concorde bulduk alacaktık sonra araya bişeyler girdi vazgeçtik. renaulttun bütün arabaları çok tutuluyo burda hele toros ve brodwey peynir ekmek gibi abi. bir gün yolu düşerse beklerim abi.

eywallah, yolum düşerse bi kahveni içerim,,, behçelievler ilkokulunda Haydar hoca var arkadaşım olur, gazi caddesinde bide fotoğrafçı vardı inerken sağ tarafta, oğlu Savaş fakülteden arkadaşımdı, beden eğitimi mezunu, diğer arkadaşlarda müzisyendi Ata da, Güleryüz de çalarlardı o zamanlar,,, hey gidi günler, oraları bilmeyenler ne dediğimi pek anlamamıştır,,

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atayi guleryuzu bilmeyen mi var abi. Guleryuz musterimiz olur bizim patron takilir oralara. Biz gariban takilamiyoz abi bizim mekan comar baraji ara sira mangal yapmaya gideriz birde sanayi arabadan dolayi. Benim calistigim yer ankara yolunda kagit fabrikasini biliyosan onun hemen 500 metre ilerisinde yuksel un fabrikasi yol ustudur hemen beklerim her zaman. Fotoğrafçıyı cikaramadim acaba ılgaz fotoyumu diyosun kültür sitesinin ordaki

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atayi guleryuzu bilmeyen mi var abi. Guleryuz musterimiz olur bizim patron takilir oralara. Biz gariban takilamiyoz abi bizim mekan comar baraji ara sira mangal yapmaya gideriz birde sanayi arabadan dolayi. Benim calistigim yer ankara yolunda kagit fabrikasini biliyosan onun hemen 500 metre ilerisinde yuksel un fabrikasi yol ustudur hemen beklerim her zaman. Fotoğrafçıyı cikaramadim acaba ılgaz fotoyumu diyosun kültür sitesinin ordaki

dükkanın ismini hatırlayamadım şimdi, iyimi? diyanet işleri yayınevi falan vardı az yukarısında, sanayi tarafında bi arkadaşım var Mustafa Akgün, Kayserili kendisi, yaylı yatak imalathanesi var oralarda,,, bi pazar günü samsundan dönüyorum, gece öğretmenevinde kalıp ertesi akşam ortaköye döneceğim(((ortaköyden Göynücek(eryatağından direk amasya cezaevinin önüne çıkardı yol) Suluova samsun yapar pazar gecesi dönerdim,)))) bi uğradım güleryüze bi yemek yerim falan diye Musa EROĞLU oradaydı, yemek yerken rahatsız etmek olmaz, çalmasını bekledim, ne akşam olmuştu,

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla iyi denk gelmiş abi sans. Bende cikaramadim simdi o fotografciyi neyse yarin gide4 bakarim merak ettim. Leblebiyi nerden alirdin abi benim eniste leblebici de

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla iyi denk gelmiş abi sans. Bende cikaramadim simdi o fotografciyi neyse yarin gide4 bakarim merak ettim. Leblebiyi nerden alirdin abi benim eniste leblebici de

oradayken çarşıdan alırdım, Milönünden, otogarda da ismini hatırlayamadığım bi vatandaş vardı, bazen çanta valiz falan bırakırdık dükkanına,,, hediyelik,saat parfüm,pişmaniye falan satardı, en son geçen haziranda geçtim, samsuna gidip döndüm günübirlik, samsundan gelirken çevreyolundan yeni yapılan alt geçide girmeyip sağa kırınca oradaki leblebicilerden alırım isim ayırdetmem tadına bakar alırım, ama dükkanın ismini verirsen bundan sonra enişteden alırım, özel bi durumdan dolayı Samsun'a yılda 2-3 defa gider gelirim,
sen mutlaka gel buluşmaya,,, bide orada boğma rakı yaparlar anasonlu falan, satan biyer biliyomusun,