3'ü 1 Arada (Igo8, Igo Primo, Teleatlas)

mehmettt1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 3'ü 1 Arada (Igo8, Igo Primo, Teleatlas)

ben windows ara yüzüne bağlanmak için uptete dosyasını bulamıyorum yardımcı olurmusunuz

albayrak3301

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Herkese iyi akşamlar, arkadaşlar bir aracımızda Cylone navigasyon/CD/DVD takılı, ancak cihazın üzerindeki SD kartı çıkartmışlar bulamıyoruz, cihaz 2-3 yıl önce sonradan takıldı, navigasyonu açınca "Unable find HBS.TXT!" hatası veriyor. Anladığım kadarıyla biraz uğraştım, kendi Next YE-G 585 navigasyon cihazımın dosyalarını SD karta koydum olmadı, internetten igo dosyaları bulup denedim olmadı, internetten HBS.TXT dosyası bulup denedik olmadı, yine bir yerden güncel igo dosyaları alıp SD karta koyup denedik olmadı, bir de denediğimiz dosyalarla ilgili ayar gerekiyorsa  o kısımları bilmiyoruz nasıl yapacağımızı, ayrıca cihazın menüsü videolardaki gibi değil, usb bağladığımda usb içindeki dosyalara ulaşacak bir menü bulamıyorum, bu konu ile ilgili yardımcı istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albayrak3301 link' Alıntı:
Herkese iyi akşamlar, arkadaşlar bir aracımızda Cylone navigasyon/CD/DVD takılı, ancak cihazın üzerindeki SD kartı çıkartmışlar bulamıyoruz, cihaz 2-3 yıl önce sonradan takıldı, navigasyonu açınca "Unable find HBS.TXT!" hatası veriyor. Anladığım kadarıyla biraz uğraştım, kendi Next YE-G 585 navigasyon cihazımın dosyalarını SD karta koydum olmadı, internetten igo dosyaları bulup denedim olmadı, internetten HBS.TXT dosyası bulup denedik olmadı, yine bir yerden güncel igo dosyaları alıp SD karta koyup denedik olmadı, bir de denediğimiz dosyalarla ilgili ayar gerekiyorsa  o kısımları bilmiyoruz nasıl yapacağımızı, ayrıca cihazın menüsü videolardaki gibi değil, usb bağladığımda usb içindeki dosyalara ulaşacak bir menü bulamıyorum, bu konu ile ilgili yardımcı istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim.
welllcommee

albayrak3301

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında istediğim şey igo yu bu cihazda nasil calistiracagim

mkrn2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

cyclone için uyumlu igo8 ve igo primo'yu nereden indirebiliriz.

abdullahsert1971

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar kolay gelsin, igo primonun haritalarını nasıl güncelleyebiliriz acaba, Temmuz 2014 haritası çıkmış galiba, bilgi verebilirseniz seviniriz

abdullahsert1971

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bülent bey rica etsem link verebilirmisiniz acaba, elimdekini oynarken bozdum, yeniden indireyim demiştim ama daha önce vermiş olduğunuz link çalışmıyor... Teşekkürler şimdiden,