3'ü 1 Arada (Igo8, Igo Primo, Teleatlas)

Oknozkc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: 3'ü 1 Arada (Igo8, Igo Primo, Teleatlas)

Oncelikle herkeze merhaba arkadaslar siteye yeni uyeyim ve gercekten harika paylasimlar mevcut.. Bnde cylone kullaniyorum dun sitenizdeki bilgileri inceleyerek guncelledim fakat hala memnun deilim cunku en kisa yol tercihinde inanilmaz ara sokaklara sokuyor ... Sitenizden edindiim bilgilere gore alternatif gps ler kullanabiliyormusuz ve mumkunse en son guncel gps ler icin bir link paylasabilirmirmisiniz ... Bi kac yerden arastirdim fakat ya bazilari yol bulmuyor bazilarinin da haritalari sorunlu ... Tesekkur ediyorum

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Oknozkc link' Alıntı:
Oncelikle herkeze merhaba arkadaslar siteye yeni uyeyim ve gercekten harika paylasimlar mevcut.. Bnde cylone kullaniyorum dun sitenizdeki bilgileri inceleyerek guncelledim fakat hala memnun deilim cunku en kisa yol tercihinde inanilmaz ara sokaklara sokuyor ... Sitenizden edindiim bilgilere gore alternatif gps ler kullanabiliyormusuz ve mumkunse en son guncel gps ler icin bir link paylasabilirmirmisiniz ... Bi kac yerden arastirdim fakat ya bazilari yol bulmuyor bazilarinin da haritalari sorunlu ... Tesekkur ediyorum
Ayarlardan kolay yolu secin.
Kisa yol seciliyse cok ara sokaklardan tarif eder.

Oknozkc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tesekkur ederim Bulent bey..Evet sanirim kisa yol ararli onu degistirip ole deneyeyin o zaman ... Ama yinede diger gps leri kurup bi denemek istiyorum sizce en kullanisli gps hangisi Cylone icin ?

Oknozkc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaslar cildirmak uzereyim ya igo wince indiremiyorum bircok siteye baktim falat indiremedim elinde olan varsa allah rizasi icin suraya guncel bi nevi programi linki versin ..

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benpegasus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhabalar öncelikle,Opel Mokka'da kullandığım Cylone marka navigasyon için kullanabileceğim 3ü bir arada denilen haritaları bulamadım acababu 3 navigasyon için herhangi bir link var mı ya da sitede nerede bu dosyalar göremedim. şimdiden teşekkür ederim saygılar sunarım.iyi çalışmalar.

lastlieblings

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mrh arkadaslar soyle bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. Navigasyonu acyorum uyduları buluyor hedefi seciyorum rota duzenlenıyor. buraya kadar hic bi sorun yok. Sorun surda baslıyor. konumum durmadan sapıyor. mesela yolda gidiyorum yan yol var beni orda gösteriyo ve durmadan yeniden hesaplıyor. çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

beraslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

lastlieblings link' Alıntı:
Mrh arkadaslar soyle bi sorunum var yardımcı olursanız sevinirim. Navigasyonu acyorum uyduları buluyor hedefi seciyorum rota duzenlenıyor. buraya kadar hic bi sorun yok. Sorun surda baslıyor. konumum durmadan sapıyor. mesela yolda gidiyorum yan yol var beni orda gösteriyo ve durmadan yeniden hesaplıyor. çözüm bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

rota ayarlarından kaynaklanabilir.

lastlieblings

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sorunu ևözdük. Tamamen GPS in montajındanm kaynaklıyormuş. GPS i sağ direğe monte edince herşey normale döndü ve hiç bir sıkıntı yok.  thnxx