6. Ankara buluşması 22 Haziran Pazar 2014

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi
M

madmax50

Bilgi Girilmemiş
Ynt: 6. Ankara buluşması 22 Haziran Pazar 2014

mucahitduran link' Alıntı:
Güzel buluşmaydı. Arkadaşlara benimle (ronaldo) ile tanışma fırsatı verdim :D Mustafa bu arada hiç üşenmeyip photoshop yapmışsın ya bir şey demiyorum :D kaleyi yanlış yere koymuşsun, benim hedefim Orhan'ın neptündü :Dd
şimdi 2000 km'de neptüne nasıl kıyacaktık, opel belkide müze için isteyecek aracı  :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
şimdi 2000 km'de neptüne nasıl kıyacaktık, opel belkide müze için isteyecek aracı  :D

MAşALLAH'ı var kardeşimin arabası tertemiz valla... Dönüşte radar olduğunu söyleyerek beni çok büyük bir külfetten kurtaran Volkan (hosta) kardeşime ayrıca teşekkür ediyorum...

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

MAşALLAH'ı var kardeşimin arabası tertemiz valla... Dönüşte radar olduğunu söyleyerek beni çok büyük bir külfetten kurtaran Volkan (hosta) kardeşime ayrıca teşekkür ediyorum...

İyi kurtarmışsın radara girmediğine göre radar cezası yerine gel sana bi cam filmi atalım  :D Volkan mı girdi yoksa?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
İyi kurtarmışsın radara girmediğine göre radar cezası yerine gel sana bi cam filmi atalım  :D Volkan mı girdi yoksa?

Volkan girdi sanırım öyle diyordu. Garibim ben arabasına MAşALLAH dediğimden beri iflah olmadı :D

cenko

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Abi başka buluşmalara artık, hastanıza acil şifalar dilerim.

Mustafa çok teşekkürler,alıp Ankara'ya getirdik,yarın sabahtan kalp damar'da tetkikler yapılacak, hayırlısıyla inşallah temiz sonuçlar alırız....

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

Volkan girdi sanırım öyle diyordu. Garibim ben arabasına MAŞALLAH dediğimden beri iflah olmadı :D

Yazık çocuk evlilik hazırlığı yapıyordu, siz zenginler her zaman işinizi biliyorsunuz çocuğu önden gönderdin cezadan kurtuldun.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

cenko link' Alıntı:
Mustafa çok teşşekkürler,alıp Ankara'ya getirdik,yarın sabahtan kalp damar'da tetkikler yapılacak, hayırlısıyla inşallah temiz sonuçlar alırız....
İnşAllah temiz çıkar ve en kısa sürede sağlığına kavuşur.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Yazık çocuk evlilik hazırlığı yapıyordu, siz zenginler her zaman işinizi biliyorsunuz çocuğu önden gönderdin cezadan kurtuldun.

"Siz zenginler" lafına çok güldüm :D