9700 ekran filmi

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar pioneer 9700 de gunduzlerı ekran gorunmuyordu şimdı tamamen gıttı ekran filmden dedıler bır yerden fıyat aldım 150 dedı başka onerıcegınız yer varmı ıstanbul ıcınde?

IceBreaker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu fiyat sadece film için mi yoksa kopmle tamir fiyatımı.
Hangi ilçede oturduğunu belirtirsen ona göre sana bir kaç yer önerebilirirm.Eğer sana sadece film geerkliyse yani kendim değiştireceğim dersen film de temin edebilirim.(Pioneer in orjinal filmini )

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beşiktaştayyım ama bı başkasıda dıokı ekran yoksa fılmdendır dıo gunduz gorunmuyosa florasandandır onunda tamırı yok yenı kafa alcan dedı

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benımkıne olursa alabılırım ılanı gormüştımda fazla anlamadıgım ıcın pek bakmadım

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben elektronıkten cok anlamam yapcak olan kişiye sordumda floresanı zayıf olabılır onunda bılemeyız dedı sende anlıyorsun bıldıgım kadarıyla sorun yok dersen alırım

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ekran floresanında sıkıntı yok. benim kendi kullandığım cihazdı bu. kafanın içindeki entegre bozulduğu için yenisini almıştım. ben söktüğümde ekranı normal görünüyordu illaki sıfırı gibi değildir,fakat işinizi görür. zaten bu fiyata bedava ekran floresanı ,tuş takımı,kafanın dış kasası hepsi var. ekran floresanını ayrı bulmanızda zor zaten....

omeraga82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana tmm dicemde bi arkşa gidip denicez yeni kafayla fark olcakmı çünkü ekrandada sorun var eğer filmde değişcekse bana 100-150 gibi bi maliyet çıkcak o zmn belki bunla hiç uğraşmayıp yeni teyp alırım die düşünüorum

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ok siz deneyin haber verirsiniz bana. kolay gelsin.

redlion74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bendede pioneer 8600 teyp var.geçen sene ekran görüntüsü tamamen gitti.ama teyp kumandadan açıp kapatibiliyor tüm fonksiyonları çalışıyordu.teybin kafasının takıldığı yerdeki film kırılmıştı.filmi değiştirdikten sonra canavar oldu.hala sorunsuz çalışmakta