abant buluşması hakkında

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: abant buluşması hakkında

Şimdi yeni bir sayfa açalım o zaman. Girdik bir yola attığımız taş kurbaya değsin. Polat bey kardeşimizde turizmci madem bize yol gösterip elinden geldiğince destek olur. Adına şimdiden Türkiye buluşması demeyelim hayata gelecek organizasyonumuza göre isim koyalım. Hem bir rehberimiz varken sıkıntıya da girmeyiz nerede kalsak, önceden rezerve ettiremeyenler açıkta kalırmı diye. Ben kendi namıma hem kendi hem de hanımın işi yüzünden ancak bir hafta öncesinden %80-90 larda kesinlik belirtebiliyorum.Ha bu organizasyona katılmam değil. Yapılacak organizasyona %100 gelirim,isterim ama bir hafta önceden rezervimi netleştirebilirim demek... Hadi bakalım sevgili dostlar yazın yeni sayfaya fikirlerinizi :)

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

047shakee

U

UNS

Bilgi Girilmemiş

Ben ilk basta ismimi yazdırarak gelecegimi söylemiştim
Daha sonra bır yurtdışı seyahatimin çıkması sebebiyle gelemeyeceğimi yöneticilerimize bildirdim,
Fakat tarih ertelenince tekrar gelebileceğimi yazdım... :)Bır S çizdim ama sanırım bu buluşma için diğer üyelerimizde de bu ikilem yaşanmıştır...
Tekrar büyük bır buluşma organize edildiği takdirde bu tip olaylar yasanacaktir ve doğaldır da, sadece bildirmek gerekir diye düşünüyorum... 045thumbsup
Daha önümüzde buluşma yapmak için güzel günler var... :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:

UNS link' Alıntı:
Ben ilk basta ismimi yazdırarak gelecegimi söylemiştim
Daha sonra bır yurtdışı seyahatimin çıkması sebebiyle gelemeyeceğimi yöneticilerimize bildirdim,
Fakat tarih ertelenince tekrar gelebileceğimi yazdım... :)Bır S çizdim ama sanırım bu buluşma için diğer üyelerimizde de bu ikilem yaşanmıştır...
Tekrar büyük bır buluşma organize edildiği takdirde bu tip olaylar yasanacaktir ve doğaldır da, sadece bildirmek gerekir diye düşünüyorum... 045thumbsup
Daha önümüzde buluşma yapmak için güzel günler var... :)

bravoo   Yaparız biz bu işi hem de en güzel şekli ile :)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:
sence sorun nerde üstad.

Hocam kime sordun? Bana sormuşsan az çok anlatmaya çalıştım. Bir de kimse üstüne alınmasın sözüm kimseye direkt hitap değil, böyle şeylerde ilk anın gazı ile ağızdan hiç düşünmeden sözler çıkabiliyor. Ve bence bu işleri organize ettiğimizde çok ileri bir tarihe atmamak lazım. Karar verildi mi en kısa süre içinde patlatacaksın. Süre uzadıkça o ilk heyecan sönüyor diye düşünüyorum.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

emre şimdi ben hakan ın yazdığı tepkiyi hak edecek ne yaptım çok merak ediyorum hiç mi fikir beyan etmiyeceğiz  :-X
;)

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

neyse ben eskisi kadar burda olamıyacağım çünkü anlamadan tartmadan pat diye böyle tepkiler sıkıcı oluyor.

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam Hakan ı anlamak lazım. Tepki vermesine kırılmamak lazım. Neticede hani buranın patronu o ve bizlerin -belki de hiç tanımadığı insanların- iki kelam sözü ile yola çıkıyor ve sonucunda hayal kırıklığı olunca, verdiği emekler olsun, başladığı işte güvendikleri yüzünden tökezlemesi olsun gerilmesi çok normal. Ama dediğim gibi biz bu işi yaparız ;)

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:
neyse ben eskisi kadar burda olamıyacağım çünkü anlamadan tartmadan pat diye böyle tepkiler sıkıcı oluyor.

polat bey dostum bak seninle tartışan tek kişi benim :)  Ama niyetler belli olunca iş görüyorsun dostluğa varıyor. Buradasın öyle hemen kızmak yok ;) Tepki olayıda normal neticede yüzyüze değiliz.