Acİl acİl acİl

mert35tr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şubat 2014’den bu yana dağıtımı yapılan ADAM ve Corsa için Acil Güvenlik Kontrolü diye bir başlık gördüm yeni araç alan arkadaşlar bir baksın lütfen
direksiyon shaftı kopması yaşamamak için :mad:
linkte burda arkdaşlar http://www.opel.com.tr/recall.html

"
Opel Şubat 2014’den bu yana dağıtımı yapılmış olan ADAM ve Corsa müşterilerine ulaşıyor. Dağıtımı yapılan bu yaklaşık 9.000 araç spesifikasyona uymayan bir direksiyon sistemi ile üretilmiştir. Risklerden kaçınmak için bu araçlar inceleme yapılmadan önce sürülmemesi gerekmektedir.

Opel müşterilerini her zaman ilk sırada tutuğundan ve bu durumda olduğu gibi onların güvenliğini düşündüğünden dolayı, firma acil önlem almaktadır. Opel müşterileri ile bir den çok kanaldan iletişime geçmektedir. Araçlarının etkilenmiş olması durumunda, bu müşteriler ile otomatik olarak Opel tarafından iletişime geçilecektir.

Firma, araç üretim tesislerindeki rutin kontrolleri sırasında bu durumun farkına varmıştır. Firma bu durumla ilişkili olarak her hangi bir kaza veya yaralanmadan haberdar değildir.

Müşteriler aşağıdaki talimatları izleyerek araçlarının etkilenip etkilemediğini bulabilirler. İlave soruları olan müşterilerimiz bir acil numara hattı ile anında yardım alabilirler. Bölgenizde bir Çağrı Merkezi numarası olup olmadığını aşağıdan kontrol edebilirsiniz.

ADAM ve Corsa’nızın etkilenip etkilenmediğini bulmak için Araç Tanımlama Numarasını (VIN) ve ara şaft üzerinde bulunan üretim kodunu kontrol etmeniz gerekecektir."

akifguzen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bastın gaza gidiyorsun otobanda 100-120 neyse artık. Part direksiyon şaftı kopuyor ve kaza sonucu ölüyorsun. Kimse nedenini araştırmaz. Direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü kaza yaparak öldü. Hadi Allah rahmet eylesin.