Afyon - Altınoluk güzergah tavsiyesi

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar.

Haftaya kısmetse ailemle Afyon'dan Altınoluk'a gideceğim. Hangi yol daha konforludur ?

Uşak üzerinden mi yoksa Kütahya üzerinden mi? Yoksa Akhisar üzerinden mi gitmeliyim?

Uşak - 433km
Kütahya - 448 km
Akhisar - 488 km

30-40 km önemli değil, mesafe uzun olsun ama konforlu olsun çünkü çocuk var arabada.

Şimdiden teşekkürler.
E8F5C5E5-3B09-4059-8F1F-B79E464756C7.jpeg

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Gördüğüm kadarıyla bütün yollar Balıkesirde teke düşüyor. Bunu düşünürsek çokda bir fark yok ben olsam Kütahya üzerinden giderdim diye düşünüyorum. Şimdiden iyi tatiller :)

• Beğen
Tepkiler: Entigin

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağolun. Öyle yapacağım gibi

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Bende Kütahya yı öneririm..Sanırım Google Maps te onu öneriyor..

ilker2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afyon uşak izmir hattından giderdim ben olsam .afyonda oturuken izledim yok buydu hep

• Beğen
Tepkiler: Entigin

quattro

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar.

Haftaya kısmetse ailemle Afyon'dan Altınoluk'a gideceğim. Hangi yol daha konforludur ?

Uşak üzerinden mi yoksa Kütahya üzerinden mi? Yoksa Akhisar üzerinden mi gitmeliyim?

Uşak - 433km
Kütahya - 448 km
Akhisar - 488 km

30-40 km önemli değil, mesafe uzun olsun ama konforlu olsun çünkü çocuk var arabada.

Şimdiden teşekkürler.
Ekli dosyayı görüntüle 1129

ben size alternatif bir rota önereyim.... afyon izmir yolundan turgutludan manisaya dönülür... manisada manisaspor kebapçısına uğranarak yemek yenir(manisa kebabı)... manisadan menemen üzerinden aliağaya gelinir... aliağa merkezde sultan midye evinde (merkezde migros karşısında) midye dolma ve midye tava atıştırıldıktan sonra dikili, ayvalık üzerinden sahil yolundan devam edilir... çocuklara aliağa ve ayvalık tarafında flamingolar gösterilir... tekrar acıkılırsa ayvalıkta ayvalık tostu yenir... zaman varsa yol üzerinde şeytan sofrası ve cunda adasına uğranılır... dikkatli gidilir, sürat yapılmaz, emniyet kemeri takılır...

iyi yolculuk olsun inş...

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
afyon uşak izmir hattından giderdim ben olsam .afyonda oturuken izledim yok buydu hep

Yolu kullanan kişi yorumu çok önemli. Teşekkür ederim.

---- Seri mesaj engellendi. Mesajlar birleştirildi. (Opel Forum) ----

ben size alternatif bir rota önereyim.... afyon izmir yolundan turgutludan manisaya dönülür... manisada manisaspor kebapçısına uğranarak yemek yenir(manisa kebabı)... manisadan menemen üzerinden aliağaya gelinir... aliağa merkezde sultan midye evinde (merkezde migros karşısında) midye dolma ve midye tava atıştırıldıktan sonra dikili, ayvalık üzerinden sahil yolundan devam edilir... çocuklara aliağa ve ayvalık tarafında flamingolar gösterilir... tekrar acıkılırsa ayvalıkta ayvalık tostu yenir... zaman varsa yol üzerinde şeytan sofrası ve cunda adasına uğranılır... dikkatli gidilir, sürat yapılmaz, emniyet kemeri takılır...

Güzel alternatif ama yolumu çok uzatır. Yine de teşekkür ederim.
Manisa’da askeriliğimi yaptım, kebaplarına saygım var ama Adanalı bir olarak sadece saygım var :)
Midye önerisini mutlaka ilk fırsatta deneyeceğim.
Emniyet kemerini arabayı park ederken bile takarım. Uzun yolda da arkadayken eşim de takar ben de.
Emniyet kemeri can kurtarır.

Son düzenleme:

mskirca

VIP Üye
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et

Bu rota tam benlikmiş :cool: