Aktiviteler hakkında ÖNEMLİ

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yezocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar profilimdeki bir mesaj oldukça ilgimi çekti. Mesajı yazayım ilk önce:

selamlar yeliz hanım,ben opelim netin yeni üyesiyim.kocaeli derincede ikamet etmekteyim.2010 7 şubattaki istanbul buluşmasına katılabilirmiyiz?katılım ücretini ne şekilde ne zaman vereceğiz?dün telefonla bir beyfendiyle görüştüm.çocuğunuzun rahatsız olduğunu söyledi.geçmiş olsun.telefon numaramı verdim kendisine.sizin arayacağınızı söyledi.beni konuyla ilgili bilgilendirirseniz çok memnun olurum.cep:........

Bizim OPELİM.NEt olarak 7 Şubat 2010 için bir aktivitemiz yok. üyemize katılım ücretinin 20-25 tl olacağı söylenmiş. Benden telefonda hesap numarası istedi. Bu nasıl bir iştir çözemedik. Ama dışardan bakıldığında art niyetli görülebiliyor. Opelim.net olarak yapılan ve yapılacak olan aktiviteler aktiviteler başlığında duyurulacaktır. Site içerisinde mesaj aralarında buluşma yapalım muhabbetlerine bir son verilmesine buluşma istenildiğinde bunun için yönetime ya da organizasyon sorumlusu arkadaşlara bilgi verilmesine onay alınıp yönetimden biri aktivitelere konu açmadıkça katılım olmamasını rica ediyoruz. Bu tarz yönetim bilgisi haricinde toplantı düzenleyen arkadaşlar yukarıdaki gibi bir art niyet fikri uyandıracağından siteden men edilecektir.

Konunun hassasiyetine özen gösterilmesini rica ediyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...