Anadolu Yakasında Rot Balans Ustası/Servisi Tavsiyesi

Hellboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese Merhabalar,

Opel Değer'de aracımın 60.000Km bakımını yaptırırken 4 lastiğimi de yeniledim. Orjinal Goodyear Efficientgrip lastiklerin yerine Michelin Primacy 3 taktırdım. Rot balans ayarları Opel Değer'de yapıldı ancak pek mennun kalmadım. Direksiyon düz konumda iken araç hafif sola doğru gidiyor. Direksiyonu serbest bırakınca çok bariz bir sola çekme yok. Rot ayarı için kullandıkları makinelerin biraz eski tip olduğunu söylediler. Şu andan da rot ustası izinliymiş o nedenle servis dışında iyi bir yerde rot ayarını tekrar yaptırmak istiyorum. Eagle-Eye denen bir bilgisayarlı sistemden bahsediliyor. Bir de laser'li bir rot ayarından bahsediliyor.

İstanbul Anadolu yakasında tavsiye edeceğiniz bir rot ustası veya lastik bayisi varsa paylaşırsanız çok memnun olurum. Teşekkürler.

Scrapercar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Anadolu Yakasında Rot Balans Ustası/Servisi Tavsiyesi

Eagle eye cok havali bi alet ama benim aracimin rot ayarini duzgun yapamadilar onla dahi açı sensoru ayarlanmasi lazim falan diye yolladilar. Servise gitmeye firsat bulamadim iyikide bulamamisim. siradan bi rot balansciya gittim 15 dk da skinti halloldu. Birazda ustaya bakiyor bu is her ne kadar mantiksiz gozuksede.

Hellboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün Acıbadem civarında bir Michelin bayisiyle görüştüm 40TL'ye rot  ayarı yapıyorlarmış. Eagle-Eye denen sistem de varmış. Bakalım orda yaptırıp sonuçları da buradan paylaşıcam.

Bu arada rot'la alakalı değil ama lastiklere azot bastırma konusunda ne düşünüyorsunuz? Sizce yaptırmalı mı?

hakkinenk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Göztepe sanayideki Özsaygılı rot-balans