Anahtar kılıfı :)

onurody

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Anahtar kılıfı :)

kılıfta extra bulunan düğmeler avrupa astra j ler

B

b_koc

Bilgi Girilmemiş

thnxx

Holiganguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.since1910.net

Sipariş verdim bende...Hangi kargoyla geliyor urunler...Birde zahmet vermezsem eger takibin yapilabildigi linki de kopyalar misiniz acaba? Tesekkur ederim...

drcoach

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Holiganguc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.since1910.net

Çok iyi o zaman çok teşekkür ederim...Oturduğum yerde kapıya kargo getiren tek şirket PTT KARGO...İyi denk geldi...Takibini ptt den yapiyor olmakta guzel...

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bugün çok ilginç bir olay yaşadım.. Geçen ay aliexpress den silikon anahtar kılıfı siparişi vermiştim , kargo takibi yaparak bulunduğum ile kargonun ulaşmasını takiben hemen ptt kargonun ilgili birimine gittim aracımı önüne park ettim indim bir de ne olsun anahtar kumandadan çalışmıyor bir kaç kez denedim.. Kontak aç kapa yok nafile.. Manuel olarak kilitledim çok kalabalıktı  bu arada ortalık çaktırmamaya özen gösterdim Wink Kargomu teslim alıp tekrar hareket ederken yine manuel oalrak açarak yola koyuldum , eve varıp aracımı stop ettiğimde kumandanın çalıştığını gördüm ve çok sevindim  special_prayer

Silikon kılıfa gelecek olursak, zaten ilan açıklamasında da bebek teni yumuşaklığı gibi yazılar var inanın bana birebir bu tarif, a kalite bir ürün Opel logosunun olduğu kısmı tam kapatıyor ve milim boşluk yok alttaki anahtarlık kısmında da..Tek handikap bagaj açma düğmesinin bulunması, o da şekil olsun  dft012
http://www.aliexpress.com/snapshot/6328566412.html

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
Bugün çok ilginç bir olay yaşadım.. Geçen ay aliexpress den silikon anahtar kılıfı siparişi vermiştim , kargo takibi yaparak bulunduğum ile kargonun ulaşmasını takiben hemen ptt kargonun ilgili birimine gittim aracımı önüne park ettim indim bir de ne olsun anahtar kumandadan çalışmıyor bir kaç kez denedim.. Kontak aç kapa yok nafile.. Manuel olarak kilitledim çok kalabalıktı  bu arada ortalık çaktırmamaya özen gösterdim Wink Kargomu teslim alıp tekrar hareket ederken yine manuel oalrak açarak yola koyuldum , eve varıp aracımı stop ettiğimde kumandanın çalıştığını gördüm ve çok sevindim  special_prayer

Silikon kılıfa gelecek olursak, zaten ilan açıklamasında da bebek teni yumuşaklığı gibi yazılar var inanın bana birebir bu tarif, a kalite bir ürün Opel logosunun olduğu kısmı tam kapatıyor ve milim boşluk yok alttaki anahtarlık kısmında da..Tek handikap bagaj açma düğmesinin bulunması, o da şekil olsun   dft012
Slm. Kardeş aracının kumandasının çalışmamasının tek nedeni o anda bulunduğun yerde veya yakınında büyük ihtimalle sinyal frekans karıştırıcı cihaz ( JAMMER ) olmasından dolayı. bu tür cihazlar araçların kumandasının çalışmasını engelliyor. sadece bununlada kalmıyor cep telefonu, rdyo vb cihazlar kapsama alanında çalışmıyor.

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

unutmadan aklınızda olsun. günümüzde hırsızların çok kullandığı bir yöntemdir bu frekans karıştırıcı cihazlarla araç soygunu yapmak. bazı insanlar araca hiç bakmadan kumandaya basıp gidiyor. hırsızlarda arrkasından gidip aracı soyuyor yada zarar veriyor. bu tür bi durumla karşılaşırsanız mutlaka aracı manuel olarak kilitleyin. arkadaş akııllı davranmış. iyi forumlar...

ray55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

kılıflar güzelmiş..hayırlı uğurlu olsun..

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:

Silikon kılıfa gelecek olursak, zaten ilan açıklamasında da bebek teni yumuşaklığı gibi yazılar var inanın bana birebir bu tarif, a kalite bir ürün Opel logosunun olduğu kısmı tam kapatıyor ve milim boşluk yok alttaki anahtarlık kısmında da..Tek handikap bagaj açma düğmesinin bulunması, o da şekil olsun   dft012
Hatta iki Astra aynı anda kapatma ya da açma tuşuna basınca işlemiyor.