Ankara mini buluşma madmax50 & mucahitduran

• Konuyu başlatan madmax50
  • Başlangıç tarihi

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankara mini buluşma madmax50 & mucahitduran

GNSpower link' Alıntı:
Beni sübvanse edemezsiniz diye sesimi çıkartmadım. Sizin için kendimi frenliyorum. (:)

http://i.hizliresim.com/MYD6va.jpg

Doğan sen yeterki gel Ankara ekibi olarak her halukarda doyururuz seni.....kimse aç kalmaz.. special_Little_thongue_man

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

ac@d link' Alıntı:
Mustafa kardeşim, sende cep numaralarımız mevcut, buluşmaya karar verdiğinizde ararsan birlikte olabiliriz. Ayrıca araçlara cıila zamanı geldi, ihtiyacı olanlara tanıdık bir yerde topluca yaptırabiliriz.

Abi cila işini dışarıda düzgün yapmıyorlar ben profesyonel ürünlerle kendi bakımı birkaç saatlik uğraş sonucu yapıyorum. Fk1000 waxı bir araştırın amatör kullanım için mucize bir boya koruma ürünüdür. Araç üzerinde ciddi boya sorunu varsa profesyonel yardım alınabilir ama şimdi ki waxlarla muazzam sonuç alınıyor. Buluşmada görüşürsek fk1000 konusunda demo gösterebilirim. Abi cepten ziyade forum üzerinden arkadaşlarla haberleşiyorum, gelecek hafta Cumartesi günü Mucahitle Keçiören ataparkta buluşma durumuz var gibi görünüyor.

ercan_0636

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustafa hocam kaç gibi buluşacaksınız c.tesi, belli olursa bende işleri ayarlayım katılabilirim.

M

madmax50

Bilgi Girilmemiş

ercan_0636 link' Alıntı:
mustafa hocam kaç gibi buluşacaksınız c.tesi, belli olursa bende işleri ayarlayım katılabilirim.
Abi Cuma günü bu başlıktan haberleşiriz Mücahit ayna altı led taktıracak.

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

madmax50 link' Alıntı:
Abi cila işini dışarıda düzgün yapmıyorlar ben profesyonel ürünlerle kendi bakımı birkaç saatlik uğraş sonucu yapıyorum. Fk1000 waxı bir araştırın amatör kullanım için mucize bir boya koruma ürünüdür. Araç üzerinde ciddi boya sorunu varsa profesyonel yardım alınabilir ama şimdi ki waxlarla muazzam sonuç alınıyor. Buluşmada görüşürsek fk1000 konusunda demo gösterebilirim. Abi cepten ziyade forum üzerinden arkadaşlarla haberleşiyorum, gelecek hafta Cumartesi günü Mucahitle Keçiören ataparkta buluşma durumuz var gibi görünüyor.
işlerimi ayarlayabilirsem cumartesi aranıza katılabilirim,  o zaman boya koruma işini görüşürüz.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

madmax50 link' Alıntı:
Abi Cuma günü bu başlıktan haberleşiriz Mücahit ayna altı led taktıracak.

Aynen kardeşim. Allah'ın izniyle halledeceğiz ayna altı LED'i :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Aynen kardeşim. Allah'ın izniyle halledeceğiz ayna altı LED'i :)
Erken davranmışsın arkadaş ! :) :) beraber yapıcaktık birşeyler :) hayırlı olsun kardeşim

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

adRe J link' Alıntı:
Erken davranmışsın arkadaş ! :) :) beraber yapıcaktık birşeyler :) hayırlı olsun kardeşim

Ya yarın, ya da haftaya cumartesi gitmeyi düşünüyorum kardeşim. Yetişirsen gel :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mucahitduran link' Alıntı:
Ya yarın, ya da haftaya cumartesi gitmeyi düşünüyorum kardeşim. Yetişirsen gel :)
Benim durumlar karışık kardeşim biraz... ancak önümüzdeki ay içinde yaptıracağım malesef :(