Ankara'da BodyKit Uygulaması

ogntheone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli forum üyeleri,

Ankara'da bodykit yaptırabilecek deneyimli, sizlerin tavsiye edebileceği bir yer arıyorum. Bütçeyi ayarlayabildiğim zaman (1-1,5 ay içinde inşallah) yaptırmayı düşünüyorum. İnternette iki yer buldum;

1.yer Plastik malzeme 890 TL
2.yer Esnek malzeme 500 TL
Servis 1300-1400 TL civarı ( bu da plastiktir herhalde )

Aracım dizel, alçak olduğunu biliyorum. Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum. :) Şimdiden teşekkür ederim.

Kasım Çınar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ankara'da BodyKit Uygulaması

ogntheone link' Alıntı:
Değerli forum üyeleri,

Ankara'da bodykit yaptırabilecek deneyimli, sizlerin tavsiye edebileceği bir yer arıyorum. Bütçeyi ayarlayabildiğim zaman (1-1,5 ay içinde inşallah) yaptırmayı düşünüyorum. İnternette iki yer buldum;

1.yer Plastik malzeme 890 TL
2.yer Esnek malzeme 500 TL
Servis 1300-1400 TL civarı ( bu da plastiktir herhalde )

Aracım dizel, alçak olduğunu biliyorum. Önerilerinizi ve yardımlarınızı bekliyorum. :) Şimdiden
teşekkür ederim.

Ankarada fiyatlari belirlediyiniz yerlerin isimlerini paylasirsaniz sevinirim,ankarada fifty tuningin body kiti gayet guzel degerlendirmeye alin derim,birde her servis plastik body kit takmiyor bizim erzurumdaki servis 1000 tlye fiber body kit takiyor

ogntheone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kasım Çınar link' Alıntı:
Ankarada fiyatlari belirlediyiniz yerlerin isimlerini paylasirsaniz sevinirim,ankarada fifty tuningin body kiti gayet guzel degerlendirmeye alin derim,birde her servis plastik body kit takmiyor bizim erzurumdaki servis 1000 tlye fiber body kit takiyor

Hocam cevabınız için öncelikle teşekkür ederim. 500 TL dediğim Fifty Tuning :)Siz iyi diyorsanız adamlarla konuşmakta fayda var. Diğeri ise MD modifiye diye Çankayada bir yer.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ürünlerin resimleri var mı veya uygulama yapılmış resimleri sedan için doğru durust body kit yok ben istanbulda jpc görmüştüm uygun fiyatlı

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ogntheone link' Alıntı:
Hocam cevabınız için öncelikle teşekkür ederim. 500 TL dediğim Fifty Tuning :)Siz iyi diyorsanız adamlarla konuşmakta fayda var. Diğeri ise MD modifiye diye ևankayada bir yer.

Parçaları internetten alsak da kendimiz çift taraflı bantla yapıştırsak olmazmı maliyet düşer.. Hem ünlü bir atasözü var.. Bana ևift taraflı bant verin size dünyayla ay ı yapıştırayım.. Yada onun gibi birşey işte.. Neyse iyiki varsın çifttaraflı  m34444  011zaa 011zaa 011zaa

ogntheone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MuratS link' Alıntı:
Parçaları internetten alsak da kendimiz çift taraflı bantla yapıştırsak olmazmı maliyet düşer.. Hem ünlü bir atasözü var.. Bana ևift taraflı bant verin size dünyayla ay ı yapıştırayım.. Yada onun gibi birşey işte.. Neyse iyiki varsın çifttaraflı  m34444   011zaa 011zaa 011zaa

005hihih

ogntheone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daos009 link' Alıntı:
ürünlerin resimleri var mı veya uygulama yapılmış resimleri sedan için doğru durust body kit yok ben istanbulda jpc görmüştüm uygun fiyatlı

Hocam MD modifiyenin sahibinden ilanlarında astra sedan için var resimleri ordan görebilirsiniz. Resimdeki uygulamaların kendilerinin üreünleri olduğunu söylüyorlar.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben maşpiyeli çok beğenmedim ön lip ile arka lip idere eder ancak arka lip de çitf egsoz düşünürseniz bu lip yetersiz kalır.

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

otosport daki kit daha güzel bence artı kit dediğine yazdığına göre plastik. Bu kitdeki difüzör kullanıyorum görüntü idere eder.

ogntheone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

daos009 link' Alıntı:
otosport daki kit daha güzel bence artı kit dediğine yazdığına göre plastik. Bu kitdeki difüzör kullanıyorum görüntü idere eder.

Hocam teşekkür ederim tekrar :) Birkaç kişi problem yaşamış orasıyla ilgili işçiliğine dair nette okuduğum üzere... O yüzden uzak durdum açıkçası..