Arabanın Kendini Kilitleme Sorunu

ramcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar. Astra J 2012 1.3 CDTI Cosmo sahibiyim. Şöyle bi sorum olacak: arabadan inip kapıları kilitliyorum kısa süre sonra tekrar geri gelip aracı çalıştırmak istediğimde anahtarı takıyorum fakat zorluyorum zorluyorum kontak dönmüyor. Biraz bekleyince yada direksiyonu çevirmek için zorlayınca düzeliyor yada bana öyle geliyor. Bu neden oluyor merak ettim?

Vectra92

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Arabanın Kendini Kilitleme Sorunu

Direksiyon kilidini farkında olmadan kilitliyorsunuz ve sonra açmaya çalışıyorsunuz. Yanı sorun yok

Lapsetur1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.amatorbalikci.net

Büyük iktimalle inerken direksiyona yükleniyorsunuz ve kilitleniyor. Kilitlenince çat diye ses çıkartır

Direksiyonu kitledikten sonra çok hafif sola doğru diye hatırlıyorum çevirin ki kontak serbest kalsın ve kilidi açın.

Sizin araçta sorun yok. Kilitleme olması gerektiği gibi yani

LG-H815 cihazımdan gönderildi

ramcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wildfire' Alıntı:
Direksiyon kilidini farkında olmadan kilitliyorsunuz ve sonra açmaya çalışıyorsunuz. Yanı sorun yok

teşekkürler hocam.

Lapsetur' Alıntı:
Büyük iktimalle inerken direksiyona yükleniyorsunuz ve kilitleniyor. Kilitlenince çat diye ses çıkartır

Direksiyonu kitledikten sonra çok hafif sola doğru diye hatırlıyorum çevirin ki kontak serbest kalsın ve kilidi açın.

Sizin araçta sorun yok. Kilitleme olması gerektiği gibi yani

LG-H815 cihazımdan gönderildi

tamamdır hocam sağolun.