Arabayla El Frenini çekerek kaydırma

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlar ihtiyaç, gereksinim ve ulaşım içindir. Gösteriş, agresif, saygısız kullanım için değildir. Yarış, drag türü şeyler için trafiğe kapalı, kontrollü, güvenli yerler tercih edilmeli, yolunda doğru giden araç ve yürüyen vatandaş rahatsız edilmemelidir. Sizce???

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
la yok la benim arabayı yeğenim çalmış...namıssız bir baktım anahtar yok,birde ne göreyim arabada yok :D:D
sonra telefon etti dedi abi kırdım arabanı,dedim köpeeeğin olsun,sana bişe olmasın :D
gitmiyodu zaten yenisini alırız :D

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bende cok yapardım onu corsa varken ınanlımaz bı tadı var ayrı hava atmak ıcın yapılacak bısey degıl cunku herkez kıro dıye bakıyo sana :) helekı kızlar :)
arabaya ıstedıgım yonu verebılcek kadar gelıstrmıstım kendımı kıcını attıra attıra gıdıyodum 20000 km de teker bıtırmıslıgım var on arka dahıl :)
ama sunuda unutmam bı defasında bos yolda bızım burda donmek ıcın cektım arka teker toprak bırıkıntısıne denk gelmıs herzaman yaptıgım hareket fakat o azcık toprak aracı tam 360 derece donmesıne neden oldu ve o anda hıc bısey yapamıyosunuz gıdıp bı yere bırıne carpsa ızlersınız sadece zevk veren cok tehlıkelı bı hareket
araca zararına gelınce sakın yok demeyın arkada ne amortısor kalıyo ne aks ne ayar ne vıraj cubugu zamanla hepsı egılıyo benden soylemesı :)

Öyle yani ne kadar iyi öğrenmiş olunsa da yolu ne zaman tutup ne zaman tutacağı şans işi :) Zararları hakkında verdiğin bilgi içinde teşekkür ederim :)

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlar ihtiyaç, gereksinim ve ulaşım içindir. Gösteriş, agresif, saygısız kullanım için değildir. Yarış, drag türü şeyler için trafiğe kapalı, kontrollü, güvenli yerler tercih edilmeli, yolunda doğru giden araç ve yürüyen vatandaş rahatsız edilmemelidir. Sizce???

Aracımı ulaşım aracı olarak görmemi benden kimse bekleyemez :) Zaten o gözle bakıyor olsaydım bu forumda bile yazıyor olmazdım. Arabalar benim için ulaşım aracından ziyade vazgeçilmez tutkulu keyif aracı.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımı ulaşım aracı olarak görmemi benden kimse bekleyemez :) Zaten o gözle bakıyor olsaydım bu forumda bile yazıyor olmazdım. Arabalar benim için ulaşım aracından ziyade vazgeçilmez tutkulu keyif aracı.

Araç bazı yaşını başını almış kişiler için sadece ulaşım aracıdır evet ! Misal anamıza babamıza kalsa arabaya yaptığım her ekstra şey gereksiz ve para tuzağıdır ama bilmezler işte bizim o bagaja yapıştırdığımız küçücük bir stickerdan bile nasıl bir zevk aldığımızı ;)

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç bazı yaşını başını almış kişiler için sadece ulaşım aracıdır evet ! Misal anamıza babamıza kalsa arabaya yaptığım her ekstra şey gereksiz ve para tuzağıdır ama bilmezler işte bizim o bagaja yapıştırdığımız küçücük bir stickerdan bile nasıl bir zevk aldığımızı ;)

Aynen size katılıyorum :)

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimm peder tır şöförü...haliyle ben ralli pilotu olsam kullanmama gene karışacak :)
bazen basıyorsun diyor bazen bassana :D ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteyim....

ama onunda namını duyuyorum arkadaşlarından...chevrolet zamanında tapagaz gitmeleri,otobüsle kamyon la artistikleri :)

ee diyorum :) cevap alamıyorum...verirsede ozaman yollar boştU oluyor :)

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimm peder tır şöförü...haliyle ben ralli pilotu olsam kullanmama gene karışacak :)
bazen basıyorsun diyor bazen bassana :D ne yapacağımı şaşırmış vaziyetteyim....

ama onunda namını duyuyorum arkadaşlarından...chevrolet zamanında tapagaz gitmeleri,otobüsle kamyon la artistikleri :)

ee diyorum :) cevap alamıyorum...verirsede ozaman yollar boştU oluyor :)

Babalar her zaman haklıdır :)

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bahsetmek istediğim konu bu değil Furkan. Demek istediğim kimseyi rahatsız etmeden yapmak. Yoksa kimsenin aracı, yaşı, gösterişi kimseyi ilgilendirmez.

Son düzenleme: