Arabayla El Frenini çekerek kaydırma

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç bazı yaşını başını almış kişiler için sadece ulaşım aracıdır evet ! Misal anamıza babamıza kalsa arabaya yaptığım her ekstra şey gereksiz ve para tuzağıdır ama bilmezler işte bizim o bagaja yapıştırdığımız küçücük bir stickerdan bile nasıl bir zevk aldığımızı ;)

Herkesin aldığı heves, hoşuna giden şey farklıdır, ve herkes herkese bu konularda saygı duymalıdır. Siz sticker ile mutlu oluyorsunuz başkasının başka düşünceleri hedefleri vardır, Az evvel yazdığım gibi yapılacak şeyler kimseyi rahatsız etmeden yapılmalıdır. Ben 20 yaşındayken İlk aracım Tigraydı ve inan senin ettiğin masrafın ez az 3 katını harcamışımdır, neler alıp takmadım ki ama en sonunda baktım ki yaş 30' a geliyor hepsi bana çocukca gelmeye başladı. Her yaşın istekleri, beklentileri farklı. Şu an nasıl bana çocukca geliyorsa benim düşüncelerimde sana geri kafalı geliyordur Uğur, Neyse canın sağolsun :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
el freni çekip yan gitmek arka torsiyona acayip zarar veriyor. bu konuda şunu anlıyoruz ; furkanın arabasını alırken yürürüne 2 kez baktırmak lazım :D:D

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkesin aldığı heves, hoşuna giden şey farklıdır, ve herkes herkese bu konularda saygı duymalıdır. Siz sticker ile mutlu oluyorsunuz başkasının başka düşünceleri hedefleri vardır, Az evvel yazdığım gibi yapılacak şeyler kimseyi rahatsız etmeden yapılmalıdır. Ben 20 yaşındayken İlk aracım Tigraydı ve inan senin ettiğin masrafın ez az 3 katını harcamışımdır, neler alıp takmadım ki ama en sonunda baktım ki yaş 30' a geliyor hepsi bana çocukca gelmeye başladı. Her yaşın istekleri, beklentileri farklı. Şu an nasıl bana çocukca geliyorsa benim düşüncelerimde sana geri kafalı geliyordur Uğur, Neyse canın sağolsun :)

Hadi öyle olsun bakalım arif abi :)

Tigra diyorsunda zamanın ferrari gibisiydi onlar şimdi ortalıkta hiç tigra göremiyorum :( en son herkes yakıtından şikayetçiydi satacam kurtulacam benzin giderleri ocağıma incir ağacı dikti diyordu

fatafillo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana da laf gelmiste arada bn her viraj derken isin espirisindeydim bizim yaptigimiiz yerler belli ben bos otopark da bos basket sahasinda ne bilim gecenin 3 unde kimseyi rahatsiz etmeyecek sekilde yaparim oyle seyleri yani 20 aracin arasinda yapmam ha bi kere hayatimi kurtardi kamyon un biri ters yone girdi el freni bilgisiyle onune u atarak obur seride girerek kurtardim gobekte yani baska turlu kimseye zarar vermem :D ki zaten yazarkende belirttim tasvip etmiyorum die :D iyi bi sey deil yani iyi oldugunu da kimseye iddia etmiyorum tehlikeli ve gereksiz bi adrenalin :D ama tutku cogu arkadasimizin da dedigi gibi :)

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hadi öyle olsun bakalım arif abi :)

Tigra diyorsunda zamanın ferrari gibisiydi onlar şimdi ortalıkta hiç tigra göremiyorum :( en son herkes yakıtından şikayetçiydi satacam kurtulacam benzin giderleri ocağıma incir ağacı dikti diyordu

2. el almıştım yaklaşık 2 yıl kullandım ve nerdeyse aksesuar harici araçta çıkan arızalar için 3-4 bin harcamışımdır. En sonunda sattım ama inan o araçtaki sürüş keyfi ve sağlamlık bu Corsada yok. Tigralar artık yaşlandı çoğu hafif kazalı da olsa parça fiyatından dolayı hurdaya ayrıldı. Ortalıkta temiz 100 tane çıkmaz. Her araç ilk 6-7 sene iyi ama sonra çorap söküğü gibi başlıyor. Bu arada benimki Tüplüydü ama bastıkça tüpüde içiyordu :) Ama hiç arkasını kaydırmamıştım sağdan sakin sakin kullanırdım ve millet bakmakla kalmaz birde etrafına aa şuna bakın derdi. Neyse gençlik yılları işte bir an aklıma geldi :)

snrfrknnn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bahsetmek istediğim konu bu değil Furkan. Demek istediğim kimseyi rahatsız etmeden yapmak. Yoksa kimsenin aracı, yaşı, gösterişi kimseyi ilgilendirmez.

Şimdi demek istediğinizi daha iyi anladım. Haklısınız kendi zevkim için başkasını zor duruma sokacak şeyler yapmaya ne benim hakkım var ne bir başkasının

ASTRAloji

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sticker dan zevk almak mı ? ÇİNGEN STYLE :D:D:D kulaklarımı çınlattınız :D