araç bakımı uygulamaları videolu anlatım

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: araç bakımı uygulamaları videolu anlatım

Açıkçası bu kadar teknik ve ayrıntılı malzeme ile yapılan (temizlik demiyorum) bakımınin arabayı mükemmel gosterecegine eminim.  Ancak bunun için bol zaman bol sabır bol imkan ve biraz da beceri lazım. imkandan kastım güzel bir bahce geniş ve gölge bir alan. Bütün dogru malzemeyi tedarik etmek de ayrı bir dert. Kiminin süper dediği beze diğer arkadaş bi işe yaramaz diyor. Sadece bez olayında degil tüm malzemeler icin bu geçerli.  Ben tabancali hortumu sebekeye bagladim sallandirdim dört kat aşağı garaj önünde gölgede iki haftada bir sampuan ile yikiyorum.  Sadece bezim iyi degil. şöyle cok iyi bez bulsam iyi su ceken ve yumusak cizmeyen bana yeter. Lastikler için köpüğüm var Torpido icin sütüm. Sarı sünger iş görüyor.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ercan_0636 link' Alıntı:
tüm konuyu baştan sona kadar inceledim...bu konularda çok fazla bilgim yoktu..bende sabırsızlıkla havaların düzelmesini bekleyip bu işe girişecem.yaparken fotoları eklerim.tüm paylaşım ve bilgi alışverişi yapan arkadaşlara gönülden teşekkürler.

Fotoları adım adım bekleriz :) önce sonralarımız olsun forumumuzda

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Açıkçası bu kadar teknik ve ayrıntılı malzeme ile yapılan (temizlik demiyorum) bakımınin arabayı mükemmel gosterecegine eminim.  Ancak bunun için bol zaman bol sabır bol imkan ve biraz da beceri lazım. imkandan kastım güzel bir bahce geniş ve gölge bir alan. Bütün dogru malzemeyi tedarik etmek de ayrı bir dert. Kiminin süper dediği beze diğer arkadaş bi işe yaramaz diyor. Sadece bez olayında degil tüm malzemeler icin bu geçerli.  Ben tabancali hortumu sebekeye bagladim sallandirdim dört kat aşağı garaj önünde gölgede iki haftada bir sampuan ile yikiyorum.  Sadece bezim iyi degil. şöyle cok iyi bez bulsam iyi su ceken ve yumusak cizmeyen bana yeter. Lastikler için köpüğüm var Torpido icin sütüm. Sarı sünger iş görüyor.

Size kendi kullandığım ve gayet memnun olduğum meguiarsın şu bezini tavsiye ederim

http://www.meguiars.com.tr/shop/index.php?route=product/product&path=315&product_id=883

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Teşekkür ederim de  Hepsiburadada varsa alabilirim.

Bir kaç siteden bakabilirsiniz daha uygun bulabilirsiniz birde orijinal sitesinde ettikette diye %10 indirim veren bir uygulama var bilginiz olsun

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Maşallah pek güzel olmuş elinize sağlık resimler için teşekkürler :)

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et