Araç çizik

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Geçenlerde yıkatıp farkettiğimiz çizik. Düzeltmek araştırdım 50 ile 300 arası fiyat verenler oldu. ? Şimdilik nazarlık olarak duruyor.
9f5924efe8254357c34cf63d6778ba36.jpg
f1b0af6dfcadf2ff02cb3a1525f316f3.jpg
37854cdf7e22037b414e5b293629f85f.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

nejdet can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geşmiş olsun nazarlık niyetine diyelim.:) Ben biraz hassasım o' çizgileri görmeye dayanamazdım. Allah beterinden korusun.

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Necdet Hocam; piyasa o kadar .. ki kime göstersem farklı yorum yapınca dedim Nazarlık niyetine.. :)

nejdet can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Necdet Hocam; piyasa o kadar .. ki kime göstersem farklı yorum yapınca dedim Nazarlık niyetine.. :)
Ya çok canınızı sıkmıyorsa öylece kalsın gerçekten araçlar görsel olarak çok alımlı oldumu hased gözler şimşekleri konduruyor.:(

D-Recker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de bunun gibi ama daha küçük halinde hasar var birazcıkta içe göçük en derini siyah gözüküyor paslanmaya veya daha kötüsüne sebeb olur mu sizce?

Suhuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun, Allah beterinden korusun diyelim. Aracı aldığımdan bu güne kadar sırası ile ;
1- Evimin önünde kim tarafından yapıldığını bilmediğim sol arka kapı kolunda 10 cm uzunluğunda kazıma şeklinde oluşan derin bir çizik.(beyaz oje ile rütuş yaptım)
2-Sol tarafıma park eden bir aracın çıkmaya çalışırken muhtemelen erken manevrası sonucu tamponun sol arka kısmını yerinden çıkarması ve tamponda baş parmak tırnağı büyüklüğünde yan yana oluşan iki ezik.(beyaz oje ile rütuş yaptım)
3-Ön sağ emniyet kemerini yukarı sardırmayarak tokayı sağ boşluğa bırakarak kapıyı kapatan arkadaşımın iç kısımda oluşturduğu ezik ve çizik. .(beyaz oje ile rütuş yaptım)
4-Trafiğin olağan dur-kalkını takip etmeyerek arkadan çarpıp tamponda ezikler oluşmasına neden olan dikkatsiz bir sürücü. İlerleyen günlerde tamponun üst kısmında kasma sonucu oluşan şerit halinde kılcal boya çatlamaları..
5-Ve en acısı....Park halinde aracın içinde bekler iken dikiz aynasından gelişini izlediğim ve önüne bakması için dua ettiğim, frenleri Barni Moloztaş ın frenlerinden hallice bir bisiklet...Bir eliyle akıllı telefonunu tutmuş mesaj yazmaya çalışan, bir eliyle bisikletin gidonunu tutmuş tahmini 17 yaşlarında bir genç...sonuç olarak arka opel armasının solunda oluşan 15 cm lik derin bir çizik ve çizik boyunca oluşan göçük...(sticker ile kapatıldı)

Bu araç saçımda beyazların artmasına neden oldu.

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Öncelikle geçmiş olsun, Allah beterinden korusun diyelim. Aracı aldığımdan bu güne kadar sırası ile ;
1- Evimin önünde kim tarafından yapıldığını bilmediğim sol arka kapı kolunda 10 cm uzunluğunda kazıma şeklinde oluşan derin bir çizik.(beyaz oje ile rütuş yaptım)
2-Sol tarafıma park eden bir aracın çıkmaya çalışırken muhtemelen erken manevrası sonucu tamponun sol arka kısmını yerinden çıkarması ve tamponda baş parmak tırnağı büyüklüğünde yan yana oluşan iki ezik.(beyaz oje ile rütuş yaptım)
3-Ön sağ emniyet kemerini yukarı sardırmayarak tokayı sağ boşluğa bırakarak kapıyı kapatan arkadaşımın iç kısımda oluşturduğu ezik ve çizik. .(beyaz oje ile rütuş yaptım)
4-Trafiğin olağan dur-kalkını takip etmeyerek arkadan çarpıp tamponda ezikler oluşmasına neden olan dikkatsiz bir sürücü. İlerleyen günlerde tamponun üst kısmında kasma sonucu oluşan şerit halinde kılcal boya çatlamaları..
5-Ve en acısı....Park halinde aracın içinde bekler iken dikiz aynasından gelişini izlediğim ve önüne bakması için dua ettiğim, frenleri Barni Moloztaş ın ferinlerinden hallice bir bisiklet...Bir eliyle akıllı telefonunu tutmuş mesaj yazmaya çalışan, bir eliyle bisikletin gidonunu tutmuş tahmini 17 yaşlarında bir genç...sonuç olarak arka opel armasının solunda oluşan 15 cm lik derin bir çizik ve çizik boyunca oluşan göçük...(sticker ile kapatıldı)

Bu araç saçımda beyazların artmasına neden oldu.

Okurken yüreğim parçalandı. Arabayı yaklaşık 1,5 yıldır çoğunlukla eşim kullanıyor ve malesef yıkattığım zaman oturup ağlayasım geliyor :(

• Beğen
Tepkiler: husooz

husooz

Yönetici
Başkan
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Bende de bunun gibi ama daha küçük halinde hasar var birazcıkta içe göçük en derini siyah gözüküyor paslanmaya veya daha kötüsüne sebeb olur mu sizce?

Geçmiş olsun bir bilene danışmakta fayda var diyebilirim. Ben hiç bir düzeltme yaptırmadım nazarlık duruyor [emoji3][emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Suhuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hasip bey aracımı kendim yıkıyorum ve her yıkadığımda yeni birşeyler görmemek için dua ediyorum inanın.