araç içi aydınlatma

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arakadaşlar bizim buralara 2 günden beri şiddetli şekilde yagmur yagıyor...
YAGMUR HAFİF HAFİF ARAŞTIRIRKEN KAPUTU AÇIP HAVA FİLTRESİ TAKTIM 2-3 DAMLA YAGMUR DAMLASI DAMLADI DAMLAMADII 1 SAAT SONRA ARACI ERKEK KARDEŞİM ALDI BİR YERE GİTMESİ İÇİN YAGMUR SUYUNDA HIZLI GEÇMİŞTİR NE OLDUYSA AKŞAMARABA İLEBİRYERE GİTTİM ARABANIN İÇİNİN LAMBASI KENDİLİGİNDEN YANIP YANIP SÖNÜYOR NE ETTİYSEM NORMA HALİNE GETİREMEDİM FRENE BASIYORUM SÖNÜYOR Bİ DÜGMEYE BASIYORUM YANIP SÖNÜYORRR BAŞINIZA BÖLEBİ OLAY GELDİMİ DAHA ÖNCEEE NE YAPMAM LAZIM YARDIM EDİN...

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
sigorta kutusuna baktınmı nemlenme filan olabilir.

m.ali_26

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm kardeş
sadece bi fikir. şimdi kapıların direklerinde soketler var. açıldığında kurtulur ve tavan a elektrik verir. kapatınca elektriği keser. bence o soketi sök, ve bak o kısım a fazla su girdi ise yada fazla nem almış olabilir. güzelce bi temizle. inşallah düzelir. ( bu arada güle güle kullan filtreni. ) düzelirse de bilgi ver paylaş

mustym35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:good:
slm kardeş
sadece bi fikir. şimdi kapıların direklerinde soketler var. açıldığında kurtulur ve tavan a elektrik verir. kapatınca elektriği keser. bence o soketi sök, ve bak o kısım a fazla su girdi ise yada fazla nem almış olabilir. güzelce bi temizle. inşallah düzelir. ( bu arada güle güle kullan filtreni. ) düzelirse de bilgi ver paylaş
:good::good::good::good::good::good:
Kapı menteşeleri kısmında butonları kontrol et bakalım. benim astra da olmustu buton değiştirdik

gentleman_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence daha dıkkatlı olman gereklı yetkılı bırıne goster elektrık kontak yapabılır

PN 635(PAMUK NURİ)

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim o gün baya ugraştim ne yaptim ne ettimse olmadi konsolun üstündeki aydinlatmayi çikardim fişini çektim arkadakileride dügmeden kapadim(akü boşalir düşüncesi ile) araci garaja çektim sansima dünde hava açikti biraz dün akşam bindim fişini taktim kendiliginden düzelmişti büyük bi ihtimal su geçmiştir oda sonra kuruyunca kendine gelmiştir....