Araç ici temizlik malzemeleri!!

Ramocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar merhAbalar. Astra j 1.6 benzinli aracimdan cok memnunum.

Kumas koltuklardaki islaklik izi gibi duran lekeler ve konsol torpido gibi plastik yerler icin bana tavsiye edeceginiz temizlik malzemeleri nelerdir. Acikcasi isin icinden cikamadim. Çok fazla secenek var. Sonax vs derken kafam karisti. Bu iki bahsettigim yerler icin oneriniz nelerdir. Marka sorun degil bu kaliteli dediginiz tavsiye edeceginiz urunler ile temizlik isine girecegim. Simdiden tesekkurler.

Volki353535

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kumas koltuklardaki islaklik izi gibi duran lekeler ve konsol torpido gibi plastik yerler icin bana tavsiye edeceginiz temizlik malzemeleri nelerdir. Acikcasi isin icinden cikamadim. Çok fazla secenek var. Sonax vs derken kafam karisti. Bu iki bahsettigim yerler icin oneriniz nelerdir. Marka sorun degil bu kaliteli dediginiz tavsiye edeceginiz urunler ile temizlik isine girecegim. Simdiden tesekkurler.
Bence meguers marka temizleyiciler var kullanıyorum bütün lekeleri çıkarıyor ortalama bir şişe ücreti 40 tl

Hakan55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Vanish kosla oxi action koltuk ürününü deneyin memnun kalırsınız.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Ramocan

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Sonax'ın koltuk temizleyicisini
Screenshot_20200119-225403.jpg
kullanarak, bir tam şişe ve yarım gün uğraşla arka koltuğun oturak kısmını pırıl pırıl yaptım. Ertesi gün kurudu, yerine taktım, çocuklarla 2 saat yolculuk yaptık. Yolculuğun sonunda koltuğa baktığımda temizlenmeden önceki kondisyonuna çok yakın durumdaydı. Ben bunu 3 kere yaşadım ve pes ettim. Lekelerle yaşamayı öğrendim.

• Beğen

Ramocan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
😁😁😁 koslayi deneyecegim..

mrtklc

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Plastik aksamlara uygulayabileceğin bir ürün var Torpido üstü , direksiyon,kapı kenarları , Paspaslar Kısacası Plastik olan her yerde Daha önce bununla ilgili Konu açmıştım aşşağıdaki Linkten detaylı inceleyebilirsin ! Bunun aynısının birde deri bakım kremleri var onlardan da alıp denemeyi düşünüyorum!

qokhan1

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
APC (all purpose cleaner) ürünler işinizi görür, Koch Crime green star, Valet pro classic, Valet pro carpet cleaner, Auto finisse verso vb. gibi ürünler. Reçetesine göre seyreltip kullanın.

• Beğen