Aracı teslim alırken dikkat edilmesi gerekenler

Cihangir_87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Aracı teslim alırken dikkat edilmesi gerekenler

mustimx link' Alıntı:
Özel bir siparişmiydi araç 2 ayda gelmiş bana 90 gün dediler afl den vaz geçtim 2 ay katlanabirlirdim :(
Evet araç özel sipariş olarak geldi. Banada 90 ile 120 gün arası demişlerdi ama gerek forumda gerek başka yerde özel siparişele gelen araçların geneli 60 günde geldiğini görünce özel siparişten vazgeçmeyip beklemeyi tercih ettim :-[

mustimx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cihangir_87 link' Alıntı:
Evet araç özel sipariş olarak geldi. Banada 90 ile 120 gün arası demişlerdi ama gerek forumda gerek başka yerde özel siparişele gelen araçların geneli 60 günde geldiğini görünce özel siparişten vazgeçmeyip beklemeyi tercih ettim :-[

Sorması ayıp ne aldınız ?

Gökalp1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bildiğim kadarıyla parayı geçmeden işlemlere başlamazlar parayı hesaplarına aracın özelliklerini yazarak yatırın aslında olması gereken eğer çok dikkat ediyorsanız aracı aldığınız gibi boya başka yerde boya testine şokun hayırlısı olsun güle güle kullanın bir de acaba ne kadara ve nereden aldınız ?

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben şöyle yapmıştım.  Yarı parasını pesinat olarak vermiştim.  Sonra araç izmirden gelip tirdayken görmek istediğimi söylemiştim.  ֖yle de yaptım aracı kiriyle tozuyla bir güzel inceledim. Arac camindaki şase numarasının fotosunu cektim okey verdim.  İki gün sonra da teslim almıştım.  Güzel maceraydi.  :D

Cihangir_87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mustimx link' Alıntı:
Sorması ayıp ne aldınız ?
Opsiyon olarak soruyorsanız Sunroof, Navi 650 ve Infinity Ses Sistemi istemiştim.
Gökalp link' Alıntı:
Bildiğim kadarıyla parayı geçmeden işlemlere başlamazlar parayı hesaplarına aracın özelliklerini yazarak yatırın aslında olması gereken eğer çok dikkat ediyorsanız aracı aldığınız gibi boya başka yerde boya testine şokun hayırlısı olsun güle güle kullanın bir de acaba ne kadara ve nereden aldınız ?
Teşekkür ederim. Bayrampaşa odaktan aldım, fiyat olarakta 70.000
harunhoca link' Alıntı:
Ben şöyle yapmıştım.  Yarı parasını pesinat olarak vermiştim.  Sonra araç izmirden gelip tirdayken görmek istediğimi söylemiştim.  ֖yle de yaptım aracı kiriyle tozuyla bir güzel inceledim. Arac camindaki şase numarasının fotosunu cektim okey verdim.  İki gün sonra da teslim almıştım.  Güzel maceraydi.  :D
Muhtemelen bende öyle yapıcam gibi gözüküyor. Perşembe gece bayideyim greatt

wave61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
hocam titiz  olduğumu düşünürüm ama siz bu konuda sanırım forumda başı çekenlerdensiniz  m34444

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

wave61 link' Alıntı:
hocam titiz  olduğumu düşünürüm ama siz bu konuda sanırım forumda başı çekenlerdensiniz  m34444
Bence abartacak bir şey yok, herhalde çoğu insan böyle yapıyordur. Aracı görmeden bakmadan hangi aracın teslim alınacağını bilmeden hooop plaka ruhsat işi bitip aracınız bu dediklerinde iş işten geçmiş oluyor, teslim alsanız bi dert almasanız bi dert, neticede tescili üzerinize yapılmış oluyor. Ancak tırdayken daha hiç bir işlem yapılmadığı için geri dönüşü mümkün. Tabi gördükten sonra araç teslim edilinceye kadar geçen o iki günlük süreçte başına bişi gelirse yapacak bir şey yok.  greatt

astra sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hocam aracı yeni aldım anlaşma da krater koruyucu takacaklardi unutmuslar gonderecekler aracı antalya dan aldım eskisehir servisi ücret alır mı sadece takmaya  thnxx