Aracım pert olurmu astra j 2012 1.3 cdti sport

O

ozzy34

Bilgi Girilmemiş
Ynt: Aracım pert olurmu astra j 2012 1.3 cdti sport

Oncelikle cok gecmis olsun.Hasarin tutari aracin degerinin yarisiysa sirket perte cikarmaktan yana oluyor perte cikmasa bile aracinizin yeni oldugunu ve deger kaybi oldugunu gostererek bir miktar para alabilirsiniz. Birde size onerim sirketler fiyatlarin dusuk olmasi nedeniyle cikma veya yan sanayi parcalar kullanmak istiyebilir bunu kesinlikle kabul etmeyin takilan her parcanin sifir olduguna emin olun.
En son kazamda 2 aylik 2500 kmdeki araci cikma ve yan sanayi parcalarla tamir ettirmeye kalktilar ben kabul etmeyince bir aylik kisa bir ugrasin ardindan perte cikarmislardi bilginize

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

çok geçmiş olsun... bana göre bu aracı  perte çıkarmazlar ..

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

Pegasus link' Alıntı:
inşallah, komple yeni ön göğüs geliyormuş direksiyon falan da değişicekmiş

şimdi bizim arabaların ön göğsünde iki plastik kullanılmış biri yumuşak biri de sert. airbag lerin açılması durumunda sadece yumusak kısım değişiyor sert plastiğe dokunmuyolar. zaten bu önlemi airbag lerin açılması durumunda fazla masraf çıkmasın diye almışlar. o yüzden airbag ler fazla bi masraf tutmaz. ama eğer ezilme varsa o zaman komple değişir.

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Geçmiş olsun. Önce Allah sonra Astra sizi korumuş.

110 la direk dik olarak mı bariyerlere girdiniz? Dik girdi iseniz bariyerler sürüklenmiş olmalı yoksa çok daha büyük hasar olurdu.... Şu an ki hali ile araç pert olmayacak gibi gözüküyor.

Pegasus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

omergokbulak link' Alıntı:
şimdi bizim arabaların ön göğsünde iki plastik kullanılmış biri yumuşak biri de sert. airbag lerin açılması durumunda sadece yumusak kısım değişiyor sert plastiğe dokunmuyolar. zaten bu önlemi airbag lerin açılması durumunda fazla masraf çıkmasın diye almışlar. o yüzden airbag ler fazla bi masraf tutmaz. ama eğer ezilme varsa o zaman komple değişir.
 vallahi ben servisin yalancısıyım :) bana denilen 2 airbag de patladığı için yeni ön göğüs getirttikleri.

Pegasus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ozzy34 link' Alıntı:
Oncelikle cok gecmis olsun.Hasarin tutari aracin degerinin yarisiysa sirket perte cikarmaktan yana oluyor perte cikmasa bile aracinizin yeni oldugunu ve deger kaybi oldugunu gostererek bir miktar para alabilirsiniz. Birde size onerim sirketler fiyatlarin dusuk olmasi nedeniyle cikma veya yan sanayi parcalar kullanmak istiyebilir bunu kesinlikle kabul etmeyin takilan her parcanin sifir olduguna emin olun.
En son kazamda 2 aylik 2500 kmdeki araci cikma ve yan sanayi parcalarla tamir ettirmeye kalktilar ben kabul etmeyince bir aylik kisa bir ugrasin ardindan perte cikarmislardi bilginize
yetkili olmayan bir servis olsaydı değiniz olabilirdi ama orjinal aldiğim yerin servisine götürdüm öyle bi sorun çıkıcağını sanmıyorum yinede uyarınız için teşekkürler

Pegasus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
Geçmiş olsun. Önce Allah sonra Astra sizi korumuş.

110 la direk dik olarak mı bariyerlere girdiniz? Dik girdi iseniz bariyerler sürüklenmiş olmalı yoksa çok daha büyük hasar olurdu.... Şu an ki hali ile araç pert olmayacak gibi gözüküyor.
çok teşekkürler, parça parça bariyerler konulmuş aralıklarla, bariyeri sürükledi zaten ama başka bir araç olsaydı çok daha kötü sonuçlar çıkardı şükrediyorum

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

geçmiş olsun, durum inşallah dilediğiniz gibi sonuçlanır..

C

cag_lar91

Bilgi Girilmemiş

iyi günler sayın pegasus.dün bende sizin kazanıza göre degerlendirme yaparsam biraz daha ağır bi kaza geçirdim.aracınız kasko incelemesinden sonra pert durumuna çıktı mı? iyi günler...