Aracım sabahları gaz kesiyor

Bora

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herkese hayırlı günler 2007 corsa 1.2 aracımla ilgili ciddi problem yaşıyorum. Aracım her sabah çalıştırdığımda lpg ye geçene kadar tekliyip stop ediyordu ısınana kadar aynı problem vardı ısınıp lpgye geçince motorun çalışması tamamen düzeliyodu inanın belki yirmi kez stop edip çalıştırıyodum sürekli gaz veriyodum gazı bi yiyodu sonra kesiyodu stop ediyodu. Benzin pompası değiştim komple şamandıra ile ama sorun düzelmedi yine devam ediyor inanın bıktım artık şimdi daha kötü oldu hem lpg de hem benzinde aynı sorunu yapıyor arıza yakıyo ısınınca düzeliyo araba soğukken çalıştırıp vitese takıyom pır pır pır kalıyo yürümüyo zaten otomatik rezil oldum bana üst kapak açılacak dediler çözümü bilen yokmu inanın anlayan kimseyi bulamadım ısınında düzelen bi araç sadece soğukken bu neyden olur ustaya gidiyom ısınıyo düzeliyo eve geliyom yatıyo çalıştırınca bela oluyo bıktım yardım edin

urbanbug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba
1.4 tam otomatik benim araç lpg yok gaz yemediğinde servis ışığı yanıyordu servise götürdüğümde çıkan arıza gaz pedali oldu bilgin olsun değişiyor parça