ARACIN TAVANINDA KUŞ PİSLİĞİ LEKELERİ

teamsah3214

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ARAÇI YENİ ALDIM YIKATINCA TAVANINDAKİ KUŞ PİSLİĞİ LEKELERİ OLDUĞUNU GÖRDÜM.SERAMİK KAPLAMA YAPTIRMAYA GİTTİM ORDAKİ ARKAŞADA VERNİĞE KADAR İŞLEMİŞ PİSLİK DEDİ BOYATMAKTAN BAŞKA YOLU YOK DEDİ ÇOK MORALİM BOZULDU...ARACI SATMAYI DÜŞÜNDÜM Bİ ARA AMA ŞİMDİ ARTK GÖZÜM ALIŞIR GİBİ OLDU YAKINDAN BAKINCA BELLİ OLUYOR UZAKTAN BELLİ OLMUYOR...PSİKOLOJİM BOZULDU RESMEN GÖRÜNCE AZ PARA DEĞİL SONUÇTA....ARAÇ FULL ORJİNAL ÇOK SEVEREK ALDIM AMA O LEKELERDEN SONRA BİNMEK DAHİ İSTEMİYORUM ARACIMA :(

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Malesef hocam, bununla yaşayacağız ilk zamanlar moralinizi bozacak ancak bir süre sonra görmezden geleceksiniz...

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
ARAÇI YENİ ALDIM YIKATINCA TAVANINDAKİ KUŞ PİSLİĞİ LEKELERİ OLDUĞUNU GÖRDÜM.SERAMİK KAPLAMA YAPTIRMAYA GİTTİM ORDAKİ ARKAŞADA VERNİĞE KADAR İŞLEMİŞ PİSLİK DEDİ BOYATMAKTAN BAŞKA YOLU YOK DEDİ ÇOK MORALİM BOZULDU...ARACI SATMAYI DÜŞÜNDÜM Bİ ARA AMA ŞİMDİ ARTK GÖZÜM ALIŞIR GİBİ OLDU YAKINDAN BAKINCA BELLİ OLUYOR UZAKTAN BELLİ OLMUYOR...PSİKOLOJİM BOZULDU RESMEN GÖRÜNCE AZ PARA DEĞİL SONUÇTA....ARAÇ FULL ORJİNAL ÇOK SEVEREK ALDIM AMA O LEKELERDEN SONRA BİNMEK DAHİ İSTEMİYORUM ARACIMA :(
Bence Ufak bir bölüme pasta cila yaptırıp(polisaj mak.ile) sonucu görün...Belki kurtarılır...

teamsah3214

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence Ufak bir bölüme pasta cila yaptırıp(polisaj mak.ile) sonucu görün...Belki kurtarılır...
YOK HOCAM YA OLMUYOR ÖYLE SÖYLEDİLER KURTULMA ŞANSI YOK DEDİLER BOYA TEK ÇARE TIRNAĞA GELİYOR BOYA DEFORME OLMUŞ MALESEF

teamsah3214

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Malesef hocam, bununla yaşayacağız ilk zamanlar moralinizi bozacak ancak bir süre sonra görmezden geleceksiniz...
ÇOK MORAL BOZUSU BÖYLE YÜKSEK PARALAR VERİP BÖYLE SORUNLARLA KARŞILAŞMAK CAN SIKICI ALIŞICAZ MECBUR

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
YOK HOCAM YA OLMUYOR ÖYLE SÖYLEDİLER KURTULMA ŞANSI YOK DEDİLER BOYA TEK ÇARE TIRNAĞA GELİYOR BOYA DEFORME OLMUŞ MALESEF

Bu arada rica etsem mesajlarınızı imla kurallarına uygun şekilde yazarmısınız. (tüm mesajı büyük harflerle yazmanıza gerek bulunmuyor).

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Anladım vernik atması olmuş anlaşılan...Belki rötuş boyası+vernik+cila ile bir miktar çözüm sağlanabilir..

teamsah3214

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

denizzined

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Pasta ciladan sonra da boya attırmam diyorsan rengi uygunsa karbon kaplama yapmanızı öneririm, ama aracın rengi siyahsa

Ergun U.

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Araba alırken muhakkak arabayı yıkatın. Baştan konuşun ki hoşuma gitmezse yıkamanın parasını senden alırım deyin karşı tarafa.
Satan arkadaş eğer bu ayıbı gizlediyse hakkı geçmiş oldu size ona da geçmiş olsun.
Aynı konudan müzdarip olan bir kişi olarak sıkma canını keyfini sür arabanın alışır gözün.

• Beğen
Tepkiler: omeroz