Aracınızda hangi marka lpg kiti var ?

ARACINIZDA HANGİ MARKA LPG KİTİ VAR ?

• Lavoto

Oy: 15 20.3%
  • Landirenzo

Oy: 13 17.6%
  • Brc

Oy: 24 32.4%
  • Atiker

Oy: 22 29.7%

• Kullanılan toplam oy
    74

Leonlior

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kalibrasyon ayarı aracın benzinde çalıştığı gibi çalışmasını sağlayan ayar, Yakıt-Performans dengesi için yapılır.

göstergeyle dediğim gibi çok uğraştım ama yaptıradım depoyu fulledikten sonra ilk 125 km içinde 3 ışık sönüp tek yeşil ışık kalıyordu onunla da 275 km civarı gidiyordu, seninki de böyle mi?

Tankın üstündeki sensör tanktaki 3 delikten birine takılarak ayar yapılıyor, sensör ve şamandıra değişimi de yapılabilir ama büyük ihtimalle çözüm olmaz böyle kullanıp kafaya takmamak en güzeli...

Bendeki prins kitide seninkinin tam tersi hocam. 4 ışıktan bir tanesi sönene kadar 200 km gidiyorum, geri kalan 3 ışıkla 125 anca gidiyorum. Bir arkadaşımda BRC var, o da bana bu durumdan bahsetmişti. Onun kitinde de ışıkların yol bazında dengesiz söndüğünü anlatmıştı. Ben takmıyorum pek, alıştım bu olaya. Tek ışık sönünceye kadar kafam rahat:D

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hangi gaz göstergesi doğru gösteriyor ki ? vectramda simit depo var 4 yeşil ışıkta 200 km gidiyor kırmızıda 100 km'den fazla gidiyor :) astramdada böyle atiker vardı... corolladada brc var oda aynı kafasına göre çalışıyorlar :)

toll_ga

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende brc var göstergeye dikkat etmem ama 20 tl ile 120 km gidiyorum.

kola kapağı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar ben var olan dandik lpg sistemini bir arkadaşımın sayesinde (kendisi lpg montajı yapıyor) omwl takdırdım çünkü omwl da çift göz regülatör var bu sebeple gaz daha iyi ısınıp en jektörlerde uzun ömür sağlıyor zaten bu sebeple ısınan gaz en jektörlere geldiğinde yeteri derecede iyice ısınmış ve patlamaya hazır moda geliyor. tabi buda enjektörlerin uzun ömürlü olmasını sağlıyor ve kurumu engelliyor. enjektör temizliği de az da olsa tarih oluyor. benim enjektörlerimin şu an 200.000km garantisni verdiler. bilginiz olsun. çokda memnunum yakın tarihde 1.000 km boyunca çok yakıcak demelerine rağmen 2,40'lık gaz ile 200tl yaktı bilginiz olsun ve çekiş nerdeyse benzinli gibi (bunun birazı rahat yolda,birazı şehir içinde). aklınızda olsun.

astracı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lovato vardı üzerinde 3 yıllık 2 yıldır da ben kullanıyorum.5 yıllık sistem sorun yaşamadım.

mustafa17

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Atiker var 9 aydır :)