Ariel leke çıkartıcı ile temizlik ?

kaptanblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erkekgozuyle.com
Merhaba arkadaşlar,

Geçen gün astra f kasa bir araç aldım (ilk arabam :)). Havalar kötü olduğu için temizleyemedim daha, bu sırada babam ariel leke çıkartıcı almış. Bu ürünle temizlemem bi sorun teşkil eder mi acaba ?

Bir de döşemenin ıslanmamasına dikkat etmemiz gerekiyormuş. Islanırsa koku yapar dediler ve bu kokudan kurtulmamız çok zormuş. Ama temizlerken haliyle ıslanacaklar... Nasıl temizlememiz gerekiyor acaba ?

Teşekkürler şimdiden..

deniz_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
würth active clean var 24 30 tl bişey traş köpüğü gibi sıkıyorsun siliyorsun

Ozgurruh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben marketlerden, netten temizleyici aramaktan bıktım. Artık koyuverdim gitti. :)
Hanıma dedim sen anlarsın ne kullnayım diye kumaşa. Verdi bana bir karışım ve bez. Sildim canavar gibi oldu :p Sonra paspasları arap sabunu ile temizledim güzelce kuruttum. Küçük araç süpürgesi ile çektim içime sindi. Ama birisi aracımı çizmiş amaçsız şekilde çok üzüldüm :( 2 haftaya gidip kaskodan hasarsızlıktan düzelttireceğim inşallah. Ben insanları anlamıyorum ne maksatla yapıyorlarsa. Sadece tek derdim ön konsolu güzelce temizleyecek ve belli bir miktar toz tutmasını önleyecek bir şey lazım. Netten sipariş ettim umarım düzgün bir şeydir. Yalnız hanımın dediği tek şey ne ile temizlersen temizle elde yıkama olsun dedi. Çünkü makine de olan tahriş eder dedi.

kaptanblack

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.erkekgozuyle.com
benim tek korkum koku yapması aslında :)

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ariel filan beyazlatma sorunu yapabilir.kosla halı şampuanını öneririm.tavandan tabana her yere kullanabilirsin

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
doğrudan dosemeye temasında bölgesel bir leke çıkarır ve alacalı bir görüntü oluşuturur.

sulandırıp mikrofiber bezinizi içine atın bezi iyice sıktıktan sonra suya değdirmeden köpügü beze sürün temizleme işlemini bu şekilde yapınız.