Arkadan çarptıkları Opel aracım Ağır hasarlı, Pert gözüküyor

Machupichu

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
kasko sorun çıkarmayacak mı şimdi ?
sonuçta aracınızı kazalı olarak kasko yaptınız şimdi aracın arkasını kaskodan yaptırmaya çalısınca şuan ki karıştığı kaza çıkacak.

kaskonuzdan aracınızın tamirini yaptırmayın derim 6 ay 1 sene sonra bile bu parayı sizden alabilirler.

size vuranın sigortası hasarınızı karşılar gidin kendi ustanıza o yapsın parayı zaten trafik sigortası firması sizin hesabınıza yatıracak siz oradan ustanıza verirsiniz.
Ben kaskodan yaptırmayacagım. Bundan sonrası için yaptırdım. Araç babamın şirketinin oldugu için haberim yoktu kasko olmadığından. Daha güvende olurum bundan sonrası için. Zaten karşı tarafın sigortasından yaptıracagız da bu sefer de şöyle sorun çıkıyor başta bize 5500 tl teklif ettiler o anca bagaj kapağı ediyor. Sonra itiraz ettik 8900 verdiler o da toplam hasar olan 13bini karşılamıyor. Mecbur orjinal çıkma parçaya kaldık. Eksper bile istersen dava açarsın biz bu kadar veriyoruz o ustada yapmıyorsa alır kendi anlaşmalı yerimize götürürüz diyor. Usta istersen cebinden karşıla o sırada dava aç her türlü alırsın diyor yada orjinal çıkmayla her şeyi tamam vereyim diyor. Arada kaldık. Ama her türlü avukatımızla değer kaybı için ve orjinal takmadıkları için dava açacagız bakalım

Machupichu

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun hocam. Sms ile yine de bir sorgula 11 lira ücreti var. Plakayı yaz 5664e gönder derim bak bakalım ne yazıyor rakam falan.
Baktım hocam daha yeni tek hasar kaydı bu

Machupichu

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Eğer kaskodan önce yapılan bir kazayı kaskoyu işleterek onarmaya çalışıyorsa başına çok iş alır ayrıca suçtur. Sigorta şirketleri bu konuda iyi çalışıyor tavsiye etmem.
Konu buysa haklısınız ben öyle görmek istemedim sanırım :))
Yok hocam yanlış anlaşıldı. Olay şu aracın sahibi ben değilim babamın. Kaskosu yokmuş bilmiyordum. Sonrası için belki başka kazada ben hatalı olurum diye yaptırayım dedim. Bu kaza da ben sıfır hatalıyım zaten karşı taraftan hasarı ve değer kaybını almaya çalışacagız bakalım

• Beğen
Tepkiler: Ergun U.

Machupichu

Kayıtlı Kullanıcı
01-Adana
Siteyi ziyaret et
Kısa bir heyecan yaşattılar size :) geçmiş olsun hocam.şu zamanda en kötü araba bile 45-50 bandında hele istanbulda yaşıyorsanız 1.000 - 2.000 TL demeden bütçenize göre kesinlikle kasko yaptırmak lazım. 1 far bile 2.000 TL olmuş. Kazası belasız sürüşler dilerim.
Kesinlikle hocam. Kaskoya verdiğim paraya hiç acımıyorum. 40 tl farkla imm i 250binden 500bine çıkardım. Allah korusun belki ben hatalı olurum diğerinde

• Beğen
Tepkiler: Ergun U.