arkadaşlar bu ürün nasıldır ?

engin2791

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: arkadaşlar bu ürün nasıldır ?

B֜LENT link' Alıntı:
Yok yok çöpe atma torpidoya bolca sür hatta  gösterge tablosunun caminada kulkanabilirsin süper parlatiyor.
  evet o dediğin bölgeler ve tuş takımları bozarıyo oraya uyguluycam azda gögüse geri kalanıda siyah plastik yerlere artıkk 005hihih

Oktay.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

engin2791 link' Alıntı:
fiyatı 22 liraya aldım yıkama şampuanı ne dersiniz ?
Ürunu nerden aldiniz acaba guzelse bende siparis vereyim.

engin2791

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gitti gidiyor dan aldım 22,90 sana güzel bişeye benziyo bakalım  greatt italyan malıymışş

Oktay.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

engin2791 link' Alıntı:
gitti gidiyor dan aldım 22,90 sana güzel bişeye benziyo bakalım  greatt
Bi bakayim tesekkurler.
Kullandiktan sonra yorum yazarmisiniz kötuyse boşuna almiyayim.

engin2791

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tamam perşembe günü araç geliyo sanayiden gelsinde yıkıyak keratayı ;D

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ürün nasıldır bilmiyorum ama ben olsam bildiğim sonuçlarını görmediğim bir ürünü asla aracıma hele ki bu iç aksamsa kesinlikle uygulamam dökerim daha iyi.

şampuana gelince araştırın yorumlara bakın ph'ını kontrol edin eğer uygun değilse onu da dökün gitsin 22tl yi de başınızın gözünüzün sadakası olarak düşünün. çünkü bazı şeylerin verdiği zarar maddi olarak değil manevi anlamda yoruyor insanı.

belkide ürünler iyidir bilemem ilk defa duyduğum bir marka ama dediğim gibi önce araştırın derim

birde nacizane tavsiyem araştırmadan bir ürün almayın varsın pis kalsın biraz daha araç ama zarar vermesin. ben bu yüzden aracımı yıkatmadım 1 aydır en son kendim yıkamıştım kendi yıkamacımada gitmek nasip olmadı bir türlü o halde pis kalsın daha iyi

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ozgun88 link' Alıntı:
ürün nasıldır bilmiyorum ama ben olsam bildiğim sonuçlarını görmediğim bir ürünü asla aracıma hele ki bu iç aksamsa kesinlikle uygulamam dökerim daha iyi.

şampuana gelince araştırın yorumlara bakın ph'ını kontrol edin eğer uygun değilse onu da dökün gitsin 22tl yi de başınızın gözünüzün sadakası olarak düşünün. çünkü bazı şeylerin verdiği zarar maddi olarak değil manevi anlamda yoruyor insanı.

belkide ürünler iyidir bilemem ilk defa duyduğum bir marka ama dediğim gibi önce araştırın derim

birde nacizane tavsiyem araştırmadan bir ürün almayın varsın pis kalsın biraz daha araç ama zarar vermesin. ben bu yüzden aracımı yıkatmadım 1 aydır en son kendim yıkamıştım kendi yıkamacımada gitmek nasip olmadı bir türlü o halde pis kalsın daha iyi

Özgüncüm sabret, yoğun kar ve saganak yagmurlar geliyor. Tabiat Ana Yıkama Yağlama bugun Akdeniz'den baslayarak ic ve dogu kesimlere hareket ediyor.

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aydn link' Alıntı:
Özgüncüm sabret, yoğun kar ve saganak yagmurlar geliyor. Tabiat Ana Yıkama Yağlama bugun Akdeniz'den baslayarak ic ve dogu kesimlere hareket ediyor.

Aydınım 2 gün yağmurlu geçirdik bizde ama yarın yoğun saganak diyor bakalım garaja çektim. Boya koruma olunca kir benek benek kalıyor

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Hic sorma. Ben astraya boya koruma yaptirinca yikamaci kafayi yiyordu sampuan bosa gidiyor diye. Ama yagmur suyu ani fren yapica akip gidiyordu arabadan ?