Astr J Camlar kendiliğinden açılıyor!

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merkezi kilit beynine yeniden yazılım atmayı denedilermi acaba serviste.sonucta komutun oradan gecmesi gerekiyor.
ya da ise yararmi bilmiyorum ama tech 2 ile aracinizin merkezi kilit beynini astra j nin farkli bir modeli olarak tanitabilirlermi acaba ?
Son olarak kumandadan camlari indirip kaldirma özelligini serviste kapattirmayi deneyin servis cihaziyla.bu eski opellerde kutupbasini sokunce devre disi kaliyor cam dugmesine basili tutup programlanana kadar.servis net olarak yapilamiyor derse en azindan camlari programlamadan deneyin bi bakalim tekrarlayacakmi.nedense merkezi kilit beyni yazilimindaki hatadan kaynaklandigini dusunuyorum.
Sonucu merak ediyorum gecmis olsun

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ulas.gavcar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum 3 defa geldi başıma 2012 astra j 1.3 sport benim araç yağmurlu Günler'de Aklım hep arabada. Bir keresinde yağmurlu günde açılmıştı koltuklar ıslanmıştı bu konuyu Çözen varsa lütfen beni arasın 5377084439 ismim ulaş

Abdüllatif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamün aleyküm bendede aynı sorun var.
Çözebildinizmı acaba

Abdüllatif

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı durum bende de oldu .2013 astra j .Sağ tarafta oluştu .sağ ön cam tamamen ,sağ arka cam yarım açılıyordu .birkaç kez oldu .servise götürdü kontrol ettiler herhangi bir şey çıkmadı. yine oldu tekrar servise götürdüm .sağ taraftaki kapı döşemelerini sökmüşler bakmışlar herhangi bir şey bulamadılar. Opel fabrikayı ardım .beni yeniden servise yönlendirdiler hatt araç 3 gün serviste kaldı bana geçici bir araç verdiler. sonuç sıfır. bir şey yok dediler .bu arada söküp takarken sağ arka kapı döşemesinin tırnağını tam oturtamamışlar. kapı tutamağının oradaki kapağın da tırnağını kırmışlar. sizin gibi ustaların sülalesini dedim çıktım geldim .Şu anda arada bir hala oluyor .çözüm yok gibi .bu arada 3 tane servise gösterdim .arabanın çalınmasını bekliyorum ..
Merhaba
Bende 2018 astra j edition plus aynı sorunlar bendede var.çözebildinizmi acaba

06ali

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Merhaba
Bende 2018 astra j edition plus aynı sorunlar bendede var.çözebildinizmi acaba

malesef kardeşim çözemedim yeniden yazılım yüklediler .olmadı Allah'tan bu sıralarda sadece parmak kalınlıgında açılıyor . hersabah kontrol ediyorum .birde arabayı güvenlik kamerasının oldugu yere bırakıyorum. servisin bulduğu çözümden daha iyi bence :) servisin bizi düşürdüğü hale bakın ....

Moderatörün son düzenlenenleri:

ekabadayi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam iyi günler bahsettiğiniz problemin birebir noktası virgülüne aynısını yasıyorum ,uzun zaman once yazmıssınız daha sonra çözum bulabildinizmi sıkımtı giderildimi ?

ekabadayi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar.

2012 Astra J araç çok sık olmamakla birlikte zaman zaman kapı kilitlerini açıp 4 camı da beraberinde kendiliğinden indiriyor.
Servis çözüm bulamadı çünkü durum serviste gerçekleşmedi.

Aynı sorunu yaşayan ve çözüm üretebilen var mı acaba?

Hırsızlık ve yağmur gibi konularda tedirgin oluyorum çünkü zaman zaman geldiğimde sabah aracımı o halde görüyorum!

Not: Anahtar mekanizması ile ilgili değil.

Anahtar çok alakasız bir yerde bile olsa aynı durum yaşanıyor.

Hocam iyi günler bahsettiğiniz problemin birebir noktası virgülüne aynısını yasıyorum ,uzun zaman once yazmıssınız daha sonra çözum bulabildinizmi sıkımtı giderildimi ?

ourcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyler her birinize geçmiş olsun. Yetkili servislerin işlevseliğine bakarmısınız ya sonuç yok bu ve daha birçok konuda. Ama yağ değişecek filitre değişecek desen hemen yaparlar, aslında senin benim zorlasak yapabileceğimiz şeyleri. Acıyorum halimize.

erberk38

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 5 ay önce 1 hafta içinde 3 defa benim aracın camlarıda akşamdan kapalı olmasına rağmen kendiliğinden farklı zamanlarda açılmıştı.Çözüm olarak sustalı anahtarın pilini çıkartarak vitrine bıraktım. son açılmadan bu yana yedek anahtarı kullanıyorum.herhangi bir sorun oluşmadı. inşallah olmaz tekrar. Açılma sebebini tam olarak tecrübe etmedim ancak aracı aldığımdan bu yana 7 yıl geçmiş açma kapamada sorun yaşamadığım için sustalı anahtarın pilini değiştirmemiştim dolayısı ile pil azalmış olabilir belki ondadır. Belkide açma butonu arızalıdır.tahmminim bunlar. Başına gelen olursa sizde önce bir deneyin hemen aracın orasını burasını açtırmayın.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Konu hortlamış ama bende deneyimimi paylaşıyım...Benim aracım Astra K ama büyük bir ihtimal sistem aynı...Geçen aylarda bir iki defa benimde başıma geldi...Anahtardan camları açma(aç-kapa uzun süre basarak) kapama özelliğini iptal ettim yaklaşık 2-3 ay oldu sıkıntı yok...