Astra 1.3 CDTI Edition Jant ve Kışlık Lastik Seçimi

qarutsze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, edition aracım 16" alaşım jantla geldi. Lastik ölçüleri 205/60/R16 ve Lassa için 220TL fiyat aldım. Ben sürekli lastik değiştirmek istemiyorum. Bir yerden 4 adet edition saç jant buldum ama almadan önce bir ölçülerine bakayım dedim, 215/50/R17 gözüküyor sitede. Lassa'nın buna uygun kış lastiği sanırım yok, diğer markalar da çok pahalı. Saç 16" jant varmıdır? 17" saç jantların ölçüleri nelerdir?

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Astra 1.3 CDTI Edition Jant ve Kışlık Lastik Seçimi

qarutsze link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, edition aracım 16" alaşım jantla geldi. Lastik ölçüleri 205/60/R16 ve Lassa için 220TL fiyat aldım. Ben sürekli lastik değiştirmek istemiyorum. Bir yerden 4 adet edition saç jant buldum ama almadan önce bir ölçülerine bakayım dedim, 215/50/R17 gözüküyor sitede. Lassa'nın buna uygun kış lastiği sanırım yok, diğer markalar da çok pahalı. Saç 16" jant varmıdır? 17" saç jantların ölçüleri nelerdir?
Hocam sıfır aldığınız araç 16" mi geldi? Ondan da mı kısmış OPEL?  31agryyy 2013 Model Edition aracım 2014 şubat'ta aldım ve 17" geldi jantları.

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bir ara 16 alüminyum jant ile gelmişti editionlar.

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız sedan mı? Sedanlar edition paket ile sanırım 16" jantlarla geliyordu bi ara.

17" saç jantların bijon ölçüleri 5*105.

Ben kendi aracıma cosmo jantı aldım dolayısıyla 17 inç edition saç jantları ve kapakları kullanmıyorum, satmak için de başlık açmaya üşendim bir süredir kapalı garajda bekliyor. İhtiyacınız varsa sahibinden.com'daki fiyatlardan daha düşük fiyata satabilirim size.

qarutsze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
Aracınız sedan mı? Sedanlar edition paket ile sanırım 16" jantlarla geliyordu bi ara.

17" saç jantların bijon ölçüleri 5*105.

Ben kendi aracıma cosmo jantı aldım dolayısıyla 17 inç edition saç jantları ve kapakları kullanmıyorum, satmak için de başlık açmaya üşendim bir süredir kapalı garajda bekliyor. İhtiyacınız varsa sahibinden.com'daki fiyatlardan daha düşük fiyata satabilirim size.

HB dostum. Jant ölçüleri değilde lastik olçulerini merak ediyordum. Siz kullanmıyorsanız ben jantlarınızı ben alabilirim, makul bir fiyat olursa tabi :)

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

215 50 17 standart boyutları:
Taban genişliği: 215
Kesit oranı: 50
Çapı: 17"

Lastiğin ebatlarında ise: jant çapı ile birebir aynı olmalı lastiğin çapı. Ancak taban genişliği ve kesit oranı illa aynı olmak zorunda değil diye biliyorum. Ufak değişiklikler 5-10~ sorun olmaz diye biliyorum. Kesin bilgisi olan arkadaşlar cevap vereceklerdir.

Jantlarla ilgili özel mesaj gönderiyorum.

qarutsze

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Size medaj attım dostum.

Bu arada buraya da yazyım, 215/50/R17 lastikler çok pahalı. Sac jantlara başka lastik takabilirmiyiz.