Astra 1.4 T otomatik aracım seyir halinde stop etti.

Halo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb herkese aracım 2012 1.4 T Sport otomatik lpgli. Aracım 50 km hızla giderken stop etti kendi kendine. Daha sonra marşa bastığımda araç çalışmadı. Daha öncede yapmıştı ancak tek seferde marş almıştı. Aracı maalesef çekiciyle servise götürmek zorunda kaldım. Ordakiler önce aküye takviye yaptılar araç tek seferde çalıştı. Akü bitmiş dediler ancak aküyü değiştirdiler ancak marş almadı araç. Aracı bıraktım mecburen serviste. Geçen hafta marş problemi vardı bazen kafasına göre araç 10 dk falan marş almıyorsu. Aynı servis tüpün basıncını düşürdü ve benzinde kullan yapacak mı bakalım dedi ve bu olay başıma geldi fikri olan var mı?

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Üstad mars basıyor da çalışmıyor mu yoksa hiç marş dönmüyormu

Halo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Üstad mars basıyor da çalışmıyor mu yoksa hiç marş dönmüyormu
Geçen hafta İlk arıza marş basıyor ancak 10 dk kadar çalışmıyordu bunu arada sırada yapıyordu . Bugün ise seyir halinde araç stop etti sonra marşa bastım basıyor ancak araç çalışmıyordu belli bir müddet marşa basınca marş dönmemeye başladı araçta hiç çalışmadı.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta İlk arıza marş basıyor ancak 10 dk kadar çalışmıyordu bunu arada sırada yapıyordu . Bugün ise seyir halinde araç stop etti sonra marşa bastım basıyor ancak araç çalışmıyordu belli bir müddet marşa basınca marş dönmemeye başladı araçta hiç çalışmadı.
Tamam akü zayıflamıştır o zaman dönmez krank devir sensörüne bakın eksantrik vuruntu bunlara da göz atın

Halo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam akü zayıflamıştır o zaman dönmez krank devir sensörüne bakın eksantrik vuruntu bunlara da göz atın
Tamam hocam sağolun inş. halledilebilir bişeydir çok canım sıkıldı kaç yıldır araç kullanıyorum ilk defa çekiciyle gitmek zorunda kaldım.

Halo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Olur ama gözünle bak üstad

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Kullanılan antifiriz kalitesiz yada antifiriz yerine su koyunca bcm. Beyninin tam üzerinde kalorifer radyatörü var o su giriş çıkışları pas tutuyor yada çürüyor cu kaçırıyor yaptırınca yanlız bcm. Beynini kaplat poset tarzı bişey le ne motul mocool ve motul antifiriz kullan üstad sürekli

Halo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kullanılan antifiriz kalitesiz yada antifiriz yerine su koyunca bcm. Beyninin tam üzerinde kalorifer radyatörü var o su giriş çıkışları pas tutuyor yada çürüyor cu kaçırıyor yaptırınca yanlız bcm. Beynini kaplat poset tarzı bişey le ne motul mocool ve motul antifiriz kullan üstad sürekli
Tamam hocam çok sağolasın. İnş yaparlar bcm'yi yoksa baya bi tuzlu olacak sanırım değiştirmek.

Kaan.

Teknik Destek Ekibi
27-Gaziantep
Siteyi ziyaret et
Tamam hocam çok sağolasın. İnş yaparlar bcm'yi yoksa baya bi tuzlu olacak sanırım değiştirmek.
Bcm çok su aldıysa düzelmez işin ehli.bir elektronikçi kurtarabilir