astra 1.4 turbo çift egzoz ve bloff of air filter dump valve ve metal borular

ugurcan4848

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba.Opel astra 1.4 turbo cosmo sahibiyiz acaba  çift egzoz ve bloff of kutu dışı mantar air filter dump valve ve metal borular taktıran var mı?Varsa yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler  :)

aahhmmeett60

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra 1.4 turbo çift egzoz ve bloff of air filter dump valve ve metal borular

cift eksoz taktıranlar çok ama blow of falan taktıran yok diye biliyorum

ugurcan4848

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: astra 1.4 turbo çift egzoz ve bloff of air filter dump valve ve metal borular

blow of takılınca sensörler arıza lambası vs gibi şikayetler geliyor mu ?Araştırdım ama bulamadım  walll

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aslında turbo boşluğunu azaltmak için az ses çıkaran bir blow off düşünülebilir ama bu motorlardaki etkilerini ben de bilmiyorum açıkcası..

eketen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.4t leri bilmiyorum ama 1.6 t de sanki var çok denedim turboyu doldurup gazı kestiğim an havayı tahliye ettiğini duyuyorum ya da duymak istiyorum  005hihih

ugurcan4848

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben ön panjuru iptal edip blow off u oraya yerleştirmeyi düşünüyorum :)

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com

Açık hava filitresi kullanıyorum gayette başarılı fakat atmosferik motor gibi homurdanma sesi fazla gelmiyor onun yerine yüksek devirlere çıkıldıgında zaten araçtan blow off sesi geliyor, fazla hava çektiğinden ses çıkarkende cufflama sesi yapıyor açıkcası tam ayarında ses geliyor bana göre.

excerius

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NewPa1n link' Alıntı:
Açık hava filitresi kullanıyorum gayette başarılı fakat atmosferik motor gibi homurdanma sesi fazla gelmiyor onun yerine yüksek devirlere çıkıldıgında zaten araçtan blow off sesi geliyor, fazla hava çektiğinden ses çıkarkende cufflama sesi yapıyor açıkcası tam ayarında ses geliyor bana göre.

hocam hangi marka model detay verir misin :)

comodor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bi türlü kafam basmıyor böyle şeylere ama çokta isterim aracımın kararında güzel bi ses çıkarmasını

HalilBildirici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

blow off u yetkili serviste taktırma gibi şansımız yoktur heralde dimi